Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
neopb21

[plesk] Jak Utworzyc Adresy Pocztowe W Subdomenach?

Polecane posty

Witam

 

Czy mi sie wydaje czy w plesku np. jak utworzylem subdomene a.radioidea.pl (do domeny radioidea.pl) nie moge stworzyc adresu typu admin@a.radioidea.pl tylko jedynie moze byc admin@radioidea.pl (nie mozna tworzyc adresow z subdomenami po "@") ???

 

A moze jest na to jakis inny sposob?

jaki?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba jest opcja ze tworzysz domene a potem z niej zarządasz, raczej powinno tak się zrobić, jak nie, to zrob manualnie, tam exim jest chyba nie? Tak pozatym - plesk sux, jesli masz server w webperoni to lepiej wybierz confixxa, troszke mniej poryty niż plesk ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obczaj manual pleska, na pewno cos takiego da się zrobić, choć z tym panelem wszystko możliwe... manualnie czyli edycja virtualdomains exima dodanie domenki etc... Ale zacznij od przejrzenia strony swsoftu ;-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

korzystajac z okazji ze ncgroup padlo, napisze cos o plesku ... Plesk to specyficzny panel, dla mnie jest on posr..any ;) Jak chcesz zrobic email do subdomeny, to musisz zrobic nowa domene ale wpisujesz subdomena.domeny.pl, musisz wpisac caly adres.

 

Teraz mozesz robic sobie co chcesz z ta subdomena-domeny :P Dlaczego tak jest, to jest bardzo proste. Ludzie z pleska mocno komercyjni i zalezy im na licencjach na wieksza ilosc domen i wymyslili, ze wiecej zarobia jak nie da sie maila przypisac do subdomeny bez tworzenia nowej domeny :)

 

Nie wiem jaki general dowodzi grupa programistow :))) Ale to co oni robia to wola o pomste do nieba. Przyklad zakladajac subdomene ta subdomena nie dziala z www.subdomena.domena.pl, trzeba zalozyc dodatkowo subdomene z www. Szkoda gadac ...

 

Pozdrawiam

 

Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to z www to nie dokońca tak, mozna sobie przeciez manualnie w virtualu dodac ServerAlias www.domenka... wiec to akurat da się obejść. Ze stwierdzeniem 'posrany' w zupełności się zgadzam ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mozna zrobic tak jak rusel pisze (bo wlasnie tak zrobilem)... ale szlag mnie trafia: COKOLWIEK zmienisz w subdomenach (dodasz nowa, zmienisz haslo ftp itp) ... i WSZYSTKIE ServerAlias trzeba wpisywac od nowa... CHORE.

 

Confixx lepszy? Bo jak cos moge go wziac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×