Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
`Wex d-_-b

Dedyki.net - serwery VPS ...

Polecane posty

Witam serdecznie!

Chciałbym się od Was dowiedzieć co sądzicie na temat tego hostingu - Dedyki.net ? (uptime, etc.)

Czytałem gdzieś, że dość słaba pomoc techniczna, ale raczej z tym nie będzie problemu, ponieważ jeżeli jest to błąd w mojej konfiguracji, etc. - potrafię sam rozwiązać - gorzej jak występuje problem gdzieś z poziomu switchu, czy 'bliżej' hosta.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem u nich kiedyś vpsa dokładnie jakies 3 lata temu, to tak jak piszesz pomoc techniczna na prawdę była słaba, ale jakość jak dla mnie dobra vpsów.

Pewnie lecisz na tą ofertę? :D

 

dedykinet.png

 

Nie wiem jak oni udostępniają aż tyle GB ramu za taką cenę i łącze prawie 1Gbps. :D

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym RAMem to widziałem ... dosyć nieźli są :D a co do łącza to obstawiam, że to zapewne łącze maxymalne, a łącze gwarantowane pewnie będzie na standardzie rynkowym czyli 25 - 50 mbps, chociaż kto ich tam wie ...

 

Co do oferty, to prędzej interesuje mnie to z ATM niżeli z SDC.

MQb5PeS.png

Edytowano przez `Wex d-_-b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem kiedyś u nich właśnie maszynkę to było ładnie nawet 100Mbps leciało po ~12MB/s nie zawsze, ale często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tam VPS pod TS3, Bota i mały backup. Uptime na bardzo wysokim poziomie, support może nie jest wspaniały jednak dla osób które takiego wsparcia nie potrzebują jak najbardziej okej.

 

TS3 przy +/- 100 osobach ładnie trzyma, bot streamujący 24/7 na TS3 bez żadnych przycinek w audio.

 

Lokalizacja oczywiście ATMAN

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS'a posiadam tam dopiero miesiąc, przeniosłem się z SDC i jestem pozytywnie zaskoczony. Lokalizacja ATMAN. W porównaniu do slaskdatacenter: lepszy uptime, lepsze parametry, jakaś podstawowa ochrona DDoS.

Co do pomocy technicznej to w tej cenie nie spodziewałem się odpowiedzi <5 min, zwykle odpowiedź dostaję do 24h, w SDC czekałem nawet tydzień na wiadomość w tickecie z wysokim priorytetem.

Serwera głównie używam do hostowania TS'a.

 

Wydaje mi się, że w tej cenie to bardzo dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×