Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jacubo

Dobry Hosting W Europie

Polecane posty

Witam!

 

Jaki hosting mozecie polecic w Europie? Zaznaczam, ze szukam firm spoza Polski. Mam stosunkowo mala stronke, ktora potrzebuje powiedzmy do 10gb transferu miesiecznie. Fajnie jakby

ten hosting byl na linuxie i byl tam dostep po ssh ;) Ale nie sa to

warunki podstawowe. Znalazlem jedna oferte ktora wyglada niezle ale

kosztuje 7,5 euro na miesiac. Wolalbym cos powiedzmy do 4 euro za

miesiac.

 

pozdrowienia

jacubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcesz vpsa? za granica czy np.: od jakiejs polskiej firmy na zagranicznych serwerach tez?

 

Wolalbym od zachodniej firmy. Juz mowie czemu. Otoz mam stronke na livenet.pl. Generalnie do niedawna bylem z nich zadowolony. Byly pewne problemy ale ze mam tani pakiet nie mam pretensji. Jednak to co odstawili ostatnio to przesada. Moja stronka to swego rodzaju forum na ktorym ludzie wypowiadaja sie nt. swoich bylych pracodawcow. Wiadomo, ze czesc ludzi chwali, a czesc krytykuje. Dostalem przedwczoraj maila od livenet, ze dostali maila od Interii ze ponoc tamtym nie podobaja sie opinie na ich temat i ze zadaja zeby je usunac. W efekcie livenet wyslal mi maila ze prosza o szybki kontakt, a w dobe pozniej zablokowal mi strone. Po moim kontakcie gg uslyszalem od nich, ze strona zostanie odblokowana tylko pod warunkiem usuniecia wypowiedzi o interii. Nie wydaje mi sie zeby mieli do tego prawo, a juz na pewno nie dbaja o klienta.

 

W efekcie chce sie przeniesc gdzies indziej, a ze taki numer spotkal mnie w polskiej firmie wiec wolalbym znalezc firme zachodnia i nie stresowac sie tym ze mi strone wylacza.

 

Jesli ktos jest ciekaw o co dokladnie chodzi to podaje adres strony http://www.pracownicy.com

 

pozdrowienia

jacubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli były tam opinie obraźliwe to mają do tego prawo. Zresztą sam w punkcie 2 swojego regulaminu zabraniasz tego. Jeżeli interia będzie bardzo chciała to dostanie Cię nawet w Europie. Może lepiej pomyśleć nad moderacją komentarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×