Skocz do zawartości
Diego164

Sponsor dla strony poszukiwany

Polecane posty

Witam
Jestem webmasterem witryny http://foxen.pl - "Strona o tematyce webmasterskiej, a dokładniej o CMS WordPress i Joomla a także od czasu do czasu o SEO". Szukam obecnie sponsora ktory bylby sklonny zaoferowac miejsce na stronę internetowa. Strona chwilowo znajduje się na darmowym hostingu. Owszem, stać mnie na hosting, ale myślę, że warto nawiązać współpracę z firmą świadczącą usługi hostingowe.

Ogólnie o stronie mogę napisać tyle, że jest nonstop rozwijana, posiada już stałych bywalców a treści są aktualizowane min. raz w tygodniu.

Co mogę zaoferować? Jak narazie niewiele, ale m.in.:

>banner na stronie glownej, a dokładnie poziomy.

>artykuł sponsorowany

>napis, ze strona jest hostowana (lub sponsorowana) przez sponsora w informacjach o stronie.

 

Proszę o kontakt w tym temacie lub na priv.

 

Mam nadzieję, że napisałem to w odpowiednim dziale. Jeżeli nie, proszę o przeniesienie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nas na adres: sales [at] mzone-net.eu

Opisz dokładnie co oferujesz, jakie są statystyki strony itp.

Dopisz, że z WHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Chętnie zasponsorujemy taki projekt - jeśli oferta aktualna to prosba o kontakt pod adresem marek@biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest jeszcze ktoś zainteresowany powyższym wątkiem to zapraszam do kontaktu:

slimxshadyxshow[at]gmail.com

 

Panowie wyżej zaproponowali współpracę, ale nie odpisują na wiadomości email (?) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpisuje na maile do niektórych, bo nieogarniam tego napływu propozycji, ale niestety wątek można zamknąć. Dziękuję, że tak dużo osób proponowało mi współpracę :) Pozdrawaim WAS serdecznie i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×