Skocz do zawartości
Ucze

Full Pakiet - Domena,hosting,ssl

Polecane posty

Witam,
Przymierzam się już niebawem do premiery mojego skryptu php, mam go już prawie na ukończeniu i pora przyszła poszukać miejsca w którym to ten skrypt mógłby sobie siedzieć.

Przepraszam z góry jeśli coś palnę głupiego ale jestem zielony w sprawach certyfikatów.

Ogólnie wywnioskowałem że będę potrzebował certyfikat SSL typu Wildcard czyli dla głównej domeny i subdomen.

Jednak podczas "analizowania" natknąłem się na informacje w której to jest napisane że potrzebuję osobny adress ip żeby taki certyfikat zainstalować. Mógłby mi ktoś napisać czy potrzebne jest to ip czy nie?

Kolejna sprawa to domena + hosting, fajnie by było gdyby wszystko razem było w jednym pakiecie razem z SSL, jeśli nie to trudno, jakoś się to połączy(mam taką nadzieję)

Wymagania nieduże:
1 Gb pamięci
i z 1 Gb transferu na miesiąc

 

Fajnie by było gdyby była możliwość powiększenia pakietu jeśli coś by tam za dużo wychodziło z transferem bądź miejscem.

Plusem byłby także jakiś auto backup, ale nei jest on wymagany.

W sumie to tyle, proszę o pomoc.
Interesuje mnie cena na rok takiego zestawu, proszę ją tutaj zamieścić.

Dziękuje z góry, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty.

 

W pakiecie przy zakupie na rok, otrzymujesz:

 

Darmowa domena, Certyfikat Comodo Positive SSL, Dwa miesiące gratis

Nasze serwery obsługują SNI, tak więc nie potrzebujesz dedykowanego IP do instalacji certyfikatu.

Certyfikat zostanie zainstalowany na koncie bezpłatnie.

 

Link do oferty: http://www.mzone-net.eu/basic-ssd

 

Kopie zapasowe konta: Nasz system wykonuje 3 niezależne kopie zapasowe dla każdego konta, kopie są wysyłane nasze serwery backupowe i tam przechowywane. Wykonujemy kopie co 24 godziny, co 7 dni, co 30 dni, po kolejnym cyklu stara kopia zostaje nadpisana nową.

 

Z naszej strony możesz także oczekiwać szybkiego i niezawodnego supportu, średni czas oczekiwania na odpowiedź w zgłoszenia to około 15 minut (w godzinach pracy biura).

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami na czat lub poprzez formularz na stronie: http://www.mzone-net.eu/kontakt

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź również naszą ofertę.

 

Za 70 zł na rok otrzymasz hosting, domenę .pl oraz certyfikat SSL.

 

 

 

 

mzone, widzę, że kopiujecie wszystkie nasze promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

irek, oczywiście czysty zbieg okoliczności. Już od pewnego czasu was obserwuję, ale nie wywlekajmy tego publicznie :)

 

Wildcard można dokupić w najniższej cenie na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za informacje.
Mam jeszcze jedno pytanko, Jeśli kupię powiedzmy certyfikat ssl od home lub nazwa to poprzez SNI będzie możliwe podpięcie ich właśnie to tych Waszych hostingów?
Czy może jednak trzeba będzie wydać te 1200 zł -.-.
Czytałem jakieś poradniki w których trzeba wpisać kilka poleceń w konsoli, jak to u Was się odbywa? Jest dostęp do takiej konsoli czy może sami wprowadzacie te komendy?
Przepraszam z góry za głupoty jeśli jakieś palnąłem ale jak już wspomniałem w tych sprawach jestem zielony.

 

Co do certyfikatu to potrzebuję Wildcarda bo będzie tam pewnie sporo subdomen. Osobiście gdyby to o mnie chodziło to odpuściłbym sobie całe to ssl ale wiadomo że jak komuś się coś udostępnia to pasuje dobrze zabezpieczyć dane.

Zapomniałem chyba dodać że będę także potrzebował dużą ilość baz danych MySQL.

Co do wyboru to pozostawiam sobie tydzień, wtedy to zadecyduję gdzie wybrać.

Pozdrawiam i dziękuję za oferty oraz pomocne odpowiedzi, jednocześnie liczę na kolejne oferty od innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie gdzie kupisz podepniemy na SNI, jednak taniej niż u nas nie znajdziesz tego certyfikatu. Żadna konsola nie jest potrzebna ale też zainstalujemy bezpłatnie certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem chyba dodać że będę także potrzebował dużą ilość baz danych MySQL.

 

 

Większość firm oferuje już nielimitowane bazy danych, konta ftp, konta email itp, co nie znaczy, że takie konie nie jest limitowane w inny sposób. Musisz dobrać serwer odpowiednio do swoich potrzeb.

Najlepiej przetestować takie serwery, u nas możesz to zrobić korzystając z linku: https://www.service.mzone-net.eu/cart.php?a=add&pid=30

Oferujemy 7 dniowy darmowy okres testowy, podczas którego możesz sprawdzić szybkość i kompetencje supportu, działanie serwerów itp.

 

Sprawdź także nasze ceny certyfikatów: http://www.mzone-net.eu/certyfikaty-all

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×