Skocz do zawartości
Tserwery

[OFERUJĘ] Pomoc techniczna Twojego forum!

Polecane posty

Witam,

 

Oferujemy usługi vBulletin & IP.Board (Zarówno jak i darmowe skrypty).

 

- Zakup skryptu,

- Instalacja skryptu,

- Podstawowa konfiguracja,

- Instalacja wszelkich modyfikacji, wtyczek, szablonu,

- Zabezpieczenie forum przez atakami,

- Naprawa forum,

- i wiele, wiele innych...

 

 

O nas:

 

Jesteśmy młodym, sprytnym zespołem. Nasze doświadczenie jest wieloletnie i współpracujemy z kilkoma forami od kilu lat. Na dzień dzisiejszy opiekujemy się ponad 20 forami!

 

 

Kontakt:

 

- email: vbtalk2012@gmail.com

- Prywatna wiadomość

 

 

 

Pozdrawiamy.

Edytowano przez Tserwery (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie działamy jedynie prywatnie, aczkolwiek niebawem będziemy działać jako działalność gospodarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o portfolio, nie o rodzaj działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej wspomniałem, będziemy dopiero rejestrować działalność, a za tym idzie również portfolio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@autor
Nie widzę związku :)
Napisałeś, że opiekujecie się 20 forami. Wypisz kilka i podaj zakres obowiązków.

Edytowano przez razor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany, podeślę na PW. Obowiązują mnie pewne warunki z klientami, których muszę dotrzymywać, dlatego publicznie nie publikujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem "zainteresowany"

Poprosze linki na PW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem "zainteresowany"

Poprosze linki na PW ;]

 

Jak już dostaniesz, to sypnij je w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość zaoferuj jednemu z klientów zniżkę w zamian za możliwość pochwalenia się zakresem prac... o wiele prościej i myśle każda ze stron byłaby zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Byłbym zainteresowany, poproszę linki na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczekam sie linków na pw?

Potrzebuje forum na VB
IPB mam w 1 palcu, teraz mała odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również byłbym zainteresowany podesłaniem na PW wszystkich 20 linków do stron które prowadzisz, od razu sypnij likami również do stron które kiedyś prowadziłeś, lub miałeś tylko jakąś niewielką styczność z nią..

 

----

A tak w ogóle jakoś mi się nie chce wierzyć, że taki przedsiębiorca jak NC+ powierzył osobie prywatnej jakieś działania dotyczące swojego forum, całkowicie mi to śmierdzi jakimś krzakiem, oszustwem itd.. w dodatku oferujesz takie usługi na niby takim standardzie w cenie do 150 PLN.

 

Życzę powodzenia w szukaniu klientów którzy dadzą się nabrać na twoje usługi, ba! gdybyś może na początku nie wywyższał się i nie zasłaniał tymi niby "klientami" i podał prawdziwe informację - bo jak się domyślam pewnie żadnego wcześniej klienta nie miałeś i podał taką informację, że się dopiero uczysz i cenę za dobrą (nie taką, że Ty myślisz, że jest super, a później są kłopoty..) usługę zmniejszył i powiedział, że jesteś świeży i szukasz klientów do portfolio to inaczej by każdy zareagował, a tak to zrobił się szum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanujemy każdego naszego klienta, aczkolwiek gdy nas nie szanują, my również ich - tak jest właśni w tym przypadku. Jeśli nie jesteś zainteresowany, proszę nas nie oczerniać wobec przyszłych klientów.

Dlaczego nam n+ zaufali? Mamy dość duże predyspozycje i naprawdę długie doświadczenie w tym fachu.

 

Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jakoś mi się nie chce wierzyć, że taki przedsiębiorca jak NC+ powierzył osobie prywatnej jakieś działania dotyczące swojego forum, całkowicie mi to śmierdzi jakimś krzakiem, oszustwem itd.. w dodatku oferujesz takie usługi na niby takim standardzie w cenie do 150 PLN.

Wystarczy wysłać do nich pisemko o potwierdzenie referencji ;) Napewno potwierdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące:

Witam serdecznie,

 

w związku z powoływaniem się na współpracę z Państwa Firmą na publicznym forum dyskusyjnym wht.pl (bezpośredni adres do wypowiedzi: http://www.webhostingtalk.pl/topic/47893-oferuje-pomoc-techniczna-twojego-forum/?p=412591), proszę o potwierdzenie referencji/współpracy z osobą (firmą?) posługującą się nazwami: Tserwery, VBTALK oraz adresem emailowym: vbtalk2012@gmail.com w zakresie zarządzania oraz opieką forum dyskusyjnym znajdującym się pod adresem: forum.ncplus.pl/forum.

 

Proszę uprzejmie o przesłanie informacji zwrotnej bądź zabranie głosu w dyskusji, do której odnośnik podałem wcześniej.

Dzień Dobry Panie Andrzeju

Po sprawdzeniu sytuacji z odpowiednim działem chciałem poinformować, że nasza firma nie współpracuje z osobą/firmą VBTALK. Nasze forum jest hostingowane we własnym zakresie a wszelkie zmiany pomaga nam wprowadzić firma, z którą współpracujemy także przy naszej www (nie jest to vbtalk).

 

Pozdrawiam

Bartek Olejniczak

Dział Komunikacji i PR nc+

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×