Skocz do zawartości
userek

Mały problem wordpress

Polecane posty

Niestety na polskim forum wp nie dostałem żadnej odpowiedzi, tak więc postanowiłem się zgłosić tutaj.

 

A więc.

Chciałem, żeby na głównej znajdowały się wpisy tylko z jednej kategorii, więc w functions.php dodałem :

add_action('wp_head', 'iworks_only_one_category');
function iworks_only_one_category()
{
    if ( is_home() || is_front_page() ) {
        global $wp_query;
        $wp_query->query('cat=1');
    }
}

Niestety wspomniane dodanie tych linijek sprawiło, że nie pokazują się "promowane posty"(te przelatujące - http://www.deluxetemplates.net/wp-content/uploads/counterstrike-wordpress-theme1-478x316.jpg tutaj screen, o co mi chodzi).

 

I tutaj moje pytanie, co mam zrobić, żeby pokazywało zarówno posty jednej kategorii, jak te "promowane posty" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy te promowane posty trafiają do odpowiedniej kategorii czy może "dostają" jakiś znacznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co dokładnie chodzi.

W opcjach mogę sobie wybrać w jaki sposób mają się wyświetlać(tj. najnowsze / czy też wybrana kategoria).

 

Niestety nie mogę ustawić, żeby na głównej były tylko(teraz chodzi o normalne wyświetlanie postów, a nie tych "promowanych) wpisy z kategorii(u mnie Newsy ; jest to podstawowa kategoria i tylko jej nie chce mi wyświetlać), stąd też szukałem innego sposobu(znalazłem kod, który właśnie dałem powyżej).

 

Niestety kiedy wpisałem go do ten cały dodatek "promowane" posty również zniknął.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×