Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Cad0s

[Dyskusja]AliorSync a T-Mobile

Polecane posty

Witam dziś o 2 w nocy został utworzony http://www.t-mobilebankowe.pl co o tym myślicie?.. Chciałbym poznać opinię tych którzy mają tam konto oraz tych którzy tam nie moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wygląda jak AliorSync z inną kolorystyką. Wydaje mi się, że nie będzie żadnych drastycznych zmian w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto od około pół roku i wszystko działa jak najbardziej w porządku. Do różu idzie się przyzwyczaić, duży plus to, że wszystko (nawet zamknięcie konta) można zrobić online lub przez telefon. W ING, aby zamknąć konto musiałem iść osobiście do oddziału, bo nie akceptują wypowiedzeń pisemnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mam tam konto ale po tych wszystkich zmianach i podpięciu się pod to T-Mobile to najprawdopodobniej zamknę tam konto. Oferta jako tako nie zmienia się, loguje się tak samo, mam dalej ten sam numer konta i tę samą kartę. Ale nie podoba mi się to. Mam tylko nadzieje że Alior Bank nie sprzeda się komuś na zasadzie zmiany nazwy i kolorystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alior Bank nie ma ostatnio dobrego czasu. Dość słabe wyniki, zysk wprawdzie był, ale musiał zostać w całości przekazany na obowiązkowe rezerwy w związku ze słabą wypłacalnością kredytów. Do tego właściciele starają się od dłuższego czasu bezskutecznie znaleźć inwestora. Ponieważ sprzedaż się nie udała, postanowili znaleźć "sponsora tytularnego". Ot cała tajemnica "T-Mobile Synca". Radykalnie chyba nic się nie zmieni, ale można się spodziewać, że klienci T-Mobile mogą być faworyzowani w oferowanych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×