Skocz do zawartości
Eskimos

Jaki smartphone?

Polecane posty

A ile znacie osób, które miały iOS i przesiadły się na Androida?

 

Sporo, a jeszcze więcej na Windowsa. Żeby ten iphonechodził dobrze musisz mieć najnowszy model. Wychodzi nowy model, i jakaś za***ista aktualizacja optymalizacja, i iphonechodzi jak gówno,

Edytowano przez Rbit (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem (mam iOS) i przesiadłem się na Androida (nadal używam iPada), ale jak tylko Apple zrobi telefon z większym ekranem - jak Note, przesiadam się spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Skoro tak, to czemu piszesz, e 3GS jest "mocniejszy i wydajniejszy" od SGS2? Proszꠃiꮮ.

Z iOS 5.1.1 Skopie mu dup꠻)

 

Jedyna wada dla niekth to wanie ekran jedynie 4" ;-) stad wybieraj android.

Edytowano przez mFilmy.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

 

Ten dowcip był śmieszny parę lat temu teraz stał się nudny fanboyu.

Masz racje! Doceniam wykonanie telefonu - jakieś odróżnienie od plastikow ;) Ten aparat. Najmocniejszy procesor wsród smartfonów (A7). Stabilny system ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje! Doceniam wykonanie telefonu - jakieś odróżnienie od plastikow ;) Ten aparat. Najmocniejszy procesor wsród smartfonów (A7). Stabilny system ;-)

 

Mam 3 letnią nokię wykonaną z aluminium, aparat też jest bardzo dobry choć brak mu AF. Zapomniałbym, ten system który nie pozwalał na panoszenie się aplikacji i kradzieży moich danych za co został ubity ;)

 

Niestety niektóre firmy muszą dorosnąć by po latach wypuścić podobny model. Gorzej z użytkownikami którzy łykają informacje o wspaniałomyślności danego produktu jak młode pelikany. :)

 

Do tego mogę wymienić baterie bez ponoszenia kosztów kupowania całego telefonu.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

 

Mam 3 letnią nokię wykonaną z aluminium, aparat też jest bardzo dobry choć brak mu AF. Zapomniałbym, ten system który nie pozwalał na panoszenie się aplikacji i kradzieży moich danych za co został ubity ;)

 

Niestety niektóre firmy muszą dorosnąć by po latach wypuścić podobny model. Gorzej z użytkownikami którzy łykają informacje o wspaniałomyślności danego produktu jak młode pelikany. :)

Jakie łykają? Opieram się na wynikach aplikacji (wydajność A7) typu benchmark;-) Koniec tematu. Android zawsze się będzie zacinal, bo raz musi obsłużyć wiele urządzeń, dwa jest po prostu bullshitem, który aktualizacji nie ujawni dla danego modelu nie wyda więcej niż 3 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie łykają? Opieram się na wynikach aplikacji (wydajność A7) typu benchmark;-) Koniec tematu. Android zawsze się będzie zacinal, bo raz musi obsłużyć wiele urządzeń, dwa jest po prostu bullshitem, który aktualizacji nie ujawni dla danego modelu nie wyda więcej niż 3 ;-)

 

Każdy user, który ma Androida i nie umie wykorzystać potencjału swojego otwartego systemu nie powinien się w żaden zły sposób wypowiadać o systemie, a raczej o swoim producencie.

 

To tak jakby mieć i7, jakiegoś gtx 680, 8 gb ramu i mówić, że słaby komputer bo windows 95 się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

 

To tak jakby mieć i7, jakiegoś gtx 680, 8 gb ramu i mówić, że słaby komputer bo windows 95 się zacina.

Czyli przyznałes mi racje - Android to istna lipa, choć fakt - otwartość jest wielkim plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Czysty android w wykonaniu nexusow czy Google play edition to solidny system, do tego szybki. To, że producenci robią krowy pokroju touchwiza to jest zupełnie inna bajka. Ciekawe jak by pięknie działały te srajfony jakby na nie taką nakładkę wrzucić... Ba, czy by ruszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy system ma swoje plusy i minusy. Każdy system źle użytkowany, zapchany mnóstwem aplikacji zacznie w końcu mulić. Rozmowa o tym jaki za***isty jest iphone i IOS to typowa papka marketingowa która ma na celu ośmieszenie innych producentów. Stąd powiedzenie o tym ze większość łyka tą papkę jak młode pelikany. Benchmarki kiedyś faktycznie były odzwierciedleniem tego jaki sprzęt jest mocny, w obecnych czasach kiedy można kupić sobie taki wynik takie testy stają się bezużyteczne, i dość często wprowadzają ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy niezaimplementowany ficzer to bug?

 

To jest zakwalifikowane jako "Enhancement" z powodów PR. Po prostu Android został puszczony z wadliwym kernelem uniemożliwiającym tworzenie aplikacji mających działać w "real-time" (nie tylko audio).

Tutaj wyjaśnienie (po paru latach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@robson345: Kwejk ma dość rygorystyczny hotlink, wrzuć proszę link do strony w portalu.

 

Tak przy okazji, bawił się ktoś Blackberry z10 ? Z30 raczej jeszcze nie osiągalny, ale z10 jest już dość długo na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój SGS2 zaliczył dzisiaj beton - mam potwierdzenie, że ramka dookoła LCD jest z aluminium. W dwóch miejscach się porysował - wspomniana ramka.

W środę wymieniam LCD w serwisie (gwarancja - amoledy niestety się wypalają) - mam nadzieje, że nie będą mieli nic przeciwko. Dzisiaj go oglądali i potwierdzili, że LCD do wymiany.

Papier ścierny 240 + czarny lakier i zamaskowane na ten czas :)

 

Nie mniej - polecam s2 względem wytrzymałości i jakości wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Czysty android w wykonaniu nexusow czy Google play edition to solidny system, do tego szybki. To, że producenci robią krowy pokroju touchwiza to jest zupełnie inna bajka. Ciekawe jak by pięknie działały te srajfony jakby na nie taką nakładkę wrzucić... Ba, czy by ruszyły.

Ale nigdy tego nie będzie, dlatego iOS to stabilny ale fakt, zamknięty system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nigdy tego nie będzie, dlatego iOS to stabilny ale fakt, zamknięty system.

 

Czego nie będzie? Mam Galaxy S3, które wsparcie "otwartości" tego telefonu ma zerowe, Samsung pod przymusem GPL wydaje na siłę swoje źródła do kernela, i tyle widzieliśmy ze wsparcia, cały ich android i wszystkie funkcje są zamknięte.

 

A jednak można zrobić w pełni czysty ROM na bazie AOSP'a od Google, który działa szybciej niż dzisiejsze flagowce pokroju S5, do tego ma najnowszego KitKata i jeszcze 300 MB więcej wolnego RAMu. Telefon chodzi jak marzenie i bym go nie wymienił na żadnego najnowszego Iphone'a nawet jak bym nie musiał dopłacać. Otwartość tego systemu to ogromna zaleta m.in dla takich zmian, dzięki którym nie dość że można się pozbyć touchwiza i sprawić, że telefon w końcu zaczyna tą javą oddychać, to jeszcze poprawić samego Androida pod każdym możliwym względem.

 

Dla osób, które nie mają ochoty albo czasu zapoznać się ze swoim telefonem - Iphone będzie lepszy. Ale nie porównuj mi proszę jakiegoś lipnego touchwiza od samsunga, który koło optymalizacji androida nigdzie blisko nie leżał, do najnowszego iOS'a, bo utwierdza mnie to w przekonaniu, że albo jesteś fanboyem apple'a i nie myślisz za siebie, albo nigdy nie miałeś w ręku żadnego telefonu z custom androidem. Zapewne jeśli Google wydałoby swój własny OS na bazie Linuxa, to mógłby on poważnie konkurować z Windowsem, ale Google nie chce się w to pchać z racji ogromu roboty i niepewnego gruntu, microsoft wyparł wszystkich jeśli chodzi o PC. A szkoda, bo chętnie bym zobaczył jakiegoś dopracowanego Linuxa, obecne Ubuntu woła o pomstę do nieba, a fakt że ma "najlepsze zaplecze" tylko to potęguje :D.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×