Skocz do zawartości
Krzysztof Rożko

[ZLECĘ] dla kodera programisty - proste www

Polecane posty

Cześć!

Tak jak w temacie - szukam kodera/programisty.
Głównie stronki tego typu - osiedlepodwierzbami.pl , pogotowieokienne.pl (nie traktujcie tego jako spam pls :C).

W skrócie - każde zlecenie to kilka podstron tekstowych, formularz kontaktowy, moduł galerii. Całość zarządzana z poziomu jakiegoś prostego panelu admina (dostęp do zmiany treści podstron, dodawanie zdjęć do galerii).

W zależności od dodatkowych modułów płacę za taką stronkę ok. 400-500 PLN (możliwość robienia zleceń na umowę).

W miesiącu do zapięcia średnio 2-5 stron tego typu. Wszystkie opierają się na tej samej zasadzie.

Zainteresowanych proszę o kontakt na mail www[at]rozko.co



W odpowiedzi na komentarze 'jak można robić www za takie pieniądze' odpowiem od razu - są firmy, które mają taki budżet a nie inny i jeżeli ja od nich nie wezmę zlecenia, to pójdą do 'studenta' i zlecą jemu, albo nie zlecą w ogóle a pieniądze wydadzą na pierdoły. WWW nie jest moim głównym źródłem dochodu więc mogę sobie pozwolić na takie ceny. Osoby, które chcą sobie dorobić zapraszam www[at]rozko.co

Edytowano przez Krzysztof Rożko (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Niestety, ale z takim budżetem, to tylko i wyłącznie na jakimś gotowym cmsie można klepać. Jeśli do tego ma być przygotowana grafika, to faktycznie, startuj do studentów.

Licząc 5 stron miesięcznie, to jest max 2500zł, zapewne brutto, czy warto za takie pieniądze użerać się z wybrednymi klientami? (Przecież studenty tak dobrze robią, szybko i tanio...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×