Skocz do zawartości
Shk

Spadek zainteresowania stronami przez Facebooka

Polecane posty

Witajcie,

czy nadal warto otwierać nowe strony internetowe, fora czy blogi w dobie dzieci Facebooka?
Co prawda nie korzystam z tego portalu, ale studnia zmusiły mnie do utworzenia tam konta

i zapisania się do kilku grup. Dosłownie tworzą się tam regionalne giełdy, łączą się fani gier,

sklepy internetowe ciągle oferują promocje...

Co o tym wszystkim sądzicie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co o tym wszystkim sądzicie?

Że od czasu do czasu warto zejść na ziemie. Korzystam z FB od czasu do czasu. Ale niektórym ten portal przeżarł mózg doszczętnie. Znam pare osób, z którymi skontaktujesz się szybciej przez FB niż jakiekolwiek inne źródło kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byla Doda w centrum handlowym u mnie w miescie liczacym 40tys mieszkancow. Skutek? Gowniane fotki z idiotka gimbusow i po co sie tym chwalic? Niemal co 3cia osoba sie tym musiala pochwalic.. choc kazdy mogl zrobic z nia zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Co o tym wszystkim sądzicie?

Że w końcu skończy się dobra passa i że serwis Zuckersteina, przepraszam Zuckerberga skończy jak NK - wszyscy mieliśmy tam kiedyś konto ale to było dawno i nie prawda :) Nie miałem na FB konta, nie mam i mieć nie będę. Żyję bez FB, nawet istnieję i jestem wbrew powszechnej opinii nawet jako tako szczęśliwy (z tego powodu że nie mam konta na FB). Serio, rozumiem że można mieć konto na serwisie społecznościowym. OK, czasem się takie cóś (konto) przydaje ale jeżeli ktoś chce być nowoczesnym wolakiem albo człowiekiem europejskim i chwali się wszystkim czym tylko może, łącznie z klasyfikacją wydalanego stolca to sorry... Jestem przeciwnikiem serwisów społecznościowych a FB w szczególności i mam nadzieję że ten syjonistyczny twór kiedyś zniknie a ludzkość wróci do tradycyjnych form kontaktu vide tel, mail, komunikator czy spotkania W REALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona Cukierberga się już przejada powoli: http://www.dobreprogramy.pl/Facebook-usunie-funkcje-Messengera-z-glownej-aplikacji-mobilnej-i-powiekszy-reklamy-na-stronie,News,53564.html coraz to większe zmiany na niekorzyść samego użytkownika. Mam też wrażenie, że średni wieku się obniża, albo młodzi za szybko dostają możliwośc wejścia do internetu. Poziom się obniża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest duża różnica pomiędzy NK a facebookiem, a konkretniej chodzi o pieniądze. Aby facebook padł tak jak nasza klasa, musi powstać coś lepszego, coś co przyciągnie uwagę wszystkich internautów, a jest to niemożliwe ponieważ facebook ma taką politykę że gdy widzi potęcjał jakiejś strony, to po prostu ją wykupuje i jeśli na danej stronie jest coś interesującego to przerzcuają to do siebie. A że zazwyczaj za takie rzeczy płacą w milionach jak i w miliardach, to pierwszy lepszy student który stworzył coś oryginalnego i pomysłowego od razu się zgadza na tą ofertę (Jedyna osoba która się nie zgodziła to właściciel snapchat'a)

 

Co do samego portalu to używam go dosyć często, bo tak jak już ktoś wcześniej napisał, można kogoś złapać szybciej niż telefonicznie, dodatkowo na facebookowych fanpage'ach znajduje się mnóstwo promocji w sklepach internetowych, co jest fajną sprawą bo czasami można kupić fajną rzacz za małe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi facebook odpowiada. Podłączam się pod pidgina i mam kontakt z każdą osobą, z którą bym chciał :D. Pomimo, że na samą stronę wchodzę raz dziennie albo i rzadziej to chat jest dla mnie ultra przydatny, w szczególności z tymi "mniej technicznymi" osobami, które na tym ustrojstwie spędzają całe swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW

Jest jakiś kontakt z Facebookiem? Nie mogę zweryfikować konta poprzez sms bo zablokowano mi numer w orange (stracil wazność przez "niedoladowywanie konta")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×