Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

[Sprzedam] Duży, dochodowy serwis internetowy

Polecane posty

Witam,

 

Na sprzedaż mam duży serwis internetowy średnia odwiedzalność 1500-2000 wizyt dziennie w premiery odcinków ponad 3000 osób.

 

Adres serwisu: http://graotron.net.pl

 

Serwis zarabia obecnie na adsense ok 300 zł miesięcznie jednak portal ma duże możliwości reklam targetowych (książki, filmy DVD) na których można zarobić miesięcznie 10x tyle.

 

Link do aukcji: http://allegro.pl/serwis-o-serialu-gra-o-tron-zarabia-sprawdz-i4137071898.html

 

Kontakt

 

e-mail damian kropka figarski malpa gmail kropka com

GG 8825822

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej tak jak pisałem niestety mam statystyki dopiero od 6 kwietnia, wcześniej był wzrost na równi z pozycjami. Strona jakoś od 23 marca zaczeła mieć ruch pierw 40 uu potem 208 potem 500 i tak leciało średnio dziennie tak 1500 wychodzi. Wczoraj było 1550. Cały ruch praktycznie pochodzi z google, z fraz normalnych jak i long tail.

Edytowano przez nvu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej tak jak pisałem niestety mam statystyki dopiero od 6 kwietnia, wcześniej był wzrost na równi z pozycjami. Strona jakoś od 23 marca zaczeła mieć ruch pierw 40 uu potem 208 potem 500 i tak leciało średnio dziennie tak 1500 wychodzi. Wczoraj było 1550. Cały ruch praktycznie pochodzi z google, z fraz normalnych jak i long tail.

 

Skoro masz statystki od 6 kwietnia to skąd wiesz jak było wcześniej?

Zauważyłem też że masz fanpage na FB a w statystykach social to tylko 1 wejście. Aktualna cena to 1 275 zł bez statystyk to tylko chyba Stevie Wonder licytuje razem z Ray Charles :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wcześniej portal był lekko reklamowany, i ruch był znikomy narastał on wraz z pozycjami google. Ogółem ten "większy" zaczął się jakoś od początku kwietnia, wcześniej to były znikome ilości. Fanpage został stworzony trzy dni temu i z niego nie ma wejść, a już ma prawie 200 fanów. Najwięcej jest z fraz longtail

 

Tu masz na potwiedzenie ruch z google webmasters: http://graotron.net.pl/graotron/5.jpg

Edytowano przez nvu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w granicach 7-10 k UV miałem przy premierze odcinka z googla ... nie mniej skoro zarabia 300 zł / msc adsense to cena jest dosyć rozsądna. Około 750-1000 zł warto dać jak ktoś jest fanem serialu i ma czas na bycie redaktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mniej skoro zarabia 300 zł / msc adsense to cena jest dosyć rozsądna. Około 750-1000 zł warto dać jak ktoś jest fanem serialu i ma czas na bycie redaktorem.

 

Skoro taka rewelacja to czemu aukcja zakończyła się "Nie było ofert kupna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro taka rewelacja to czemu aukcja zakończyła się "Nie było ofert kupna"?

 

Oferty były, tylko sprzedający zakończył aukcję przed czasem odwołując oferty. Prawdopodobnie nie dostał tyle ile chciał i wymyślił historyjkę "na prośbę licytujących". OT taka zagrywka większości osób, które wystawiają aukcję za niższą cenę niż chcą otrzymać "a może ktoś zaoferuję mi 3000 zł za mój "wielki" portal. Przecież zwróci się to w ciągu 10 miesięcy!

 

Nie chcę nikomu ubliżać, ani wyśmiewać, ale ta strona jest strasznie biedna. Poza newsami nic na niej nie ma. Facebook (ilość like, a polubień).

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy liczą na szybki zysk przy uruchomieniu takich stron, ilość wizyt nie świadczy o wartości strony, czasami dana domena może być więcej warta niż sam portal. Jeśli strona zarabia 300 złotych na miesiąc to nikt nie kupi jej za 3000 bo to się nie opłaca, cena za taką stronę może być niewyobrażalnie niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strona zarabia 300 złotych na miesiąc to nikt nie kupi jej za 3000 bo to się nie opłaca, cena za taką stronę może być niewyobrażalnie niższa.

 

No niestety ale strona sprzedana za tyle, jak widać była tyle dla kogoś warta.

 

Prawdopodobnie nie dostał tyle ile chciał i wymyślił historyjkę "na prośbę licytujących"

 

Albo dostał lepsza ofertę poza allegro ;)

Edytowano przez nvu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×