Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fuqet

Wirtualny dysk internetowy - EHDD.PL

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Zapraszam wszystkich do sprawdzenia mojego serwisu. Jest to wirtualny dysk interentowy. Strona moze posiadac jeszcze bledy których nie zauwazylem. Nowe narzedzia beda wdrazane z czasem.

 

http://www.ehdd.pl

 

Pozdrawiam

Edytowano przez fuqet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Logowanie zakończone powodzeniem. Trwa przekierowanie...

 

 

Czekam i czekam i czekam :)

 

 

No i jak już się zalogowałem to zamiast LOGOWANIE | REJESTRACJA powinno być przynajmniej wyloguj.

 

Kolejna uwaga to ja wybiorę sobie np. Obrazki to nie chce mi się klikać znowu foldery. Dodaj jakiś przycisk wróć czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to kompletnie odpycha.

Graficznie, bo jakby nie patrzeć niebieski z szarym i czarnym przypomina mi zupełnie inny typ usług.

Przede wszystkim brakuje jakiejkolwiek zachęty do kliknięcia w cokolwiek. Standardowe kontenery przypominają rozsypaną kolumnę niusów - a ta faktycznie jest.

Menu się sypie przy mniejszej rozdzielczości.

Klikając w "foldery" nie oczekiwałbym komunikatu "Zaloguj się aby móc korzystać z tej strony!" tylko redirecta do logowania z odpowiednią notą. Samo logowanie jest gargantuicznie wielke. Co tym powodowało ?

Kontakt wyłącznie w postaci formularza ? Nie znalazłem żadnych informacji kto, co , komu, po co i gdzie.

 

Nie mam zaufania do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ze odpowiedzi. Strona nie zostala spawdzona pod firefox'em... Bledy zostana naprawione.. Jezeli jest taka mozliwosc, prosze admina o usuniecie tematu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ze odpowiedzi. Strona nie zostala spawdzona pod firefox'em... Bledy zostana naprawione.. Jezeli jest taka mozliwosc, prosze admina o usuniecie tematu.

 

Chrome/Safari też nie. Zwalić lay na Bootstrapie? Szacun ;)

 

A poważnie, to po pracuj nad paroma kwestiami (kto?, po co? kto beka w razie wycieku?) oraz wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. niby zablokowany dostęp do "źródła strony" a i tak można pobierać bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis jest już dostęny.

 

Dodaliśmy możliwość przekonwertowania wgranego pliku avi do flv oraz możliwość odtworzenia tego pliku w odtwarzaczu bez limitów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre, ale ja widzę jakieś pliki chyba innych osób nie będąc zalogowany.

 

Gdy próbuje pobrać to przekierowuje mnie na stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To jest coś a'la freedisc i chomiczek, więc o to chodzi chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliki, które są widoczne w serwisie sa publiczne. Wgrwając plik, należy wybrać czy dany plik bedzie publiczny czy prywatny. Jeżeli zaznaczymy plik jako prywatny, nie będzie on widoczny dla innych.


Nie wiem czy to dobre, ale ja widzę jakieś pliki chyba innych osób nie będąc zalogowany.

 

Gdy próbuje pobrać to przekierowuje mnie na stronę główną.

 

Już powinno działać, link był niepoprawny. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×