Skocz do zawartości
Liar

Streaming video w mp4 z avi

Polecane posty

Masz takie rzeczy jak on_connect, on_play i on_done. Dzięki temu możesz dowolnymi skryptami autoryzować połączenia do serwera.

 

Dla Ciebie polecałbym on_play, bo masz w nim wszystkie dane (kto i do czego się podłączył). Zwracając kod HTTP z zakresu 400-499, czyli np. 403 (Forbidden) blokujesz wejście i danej osobie nie wyświetli się stream, tylko czarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Tak już się natknąłem na tą dyrektywę, póki co to zabezpieczyłem tylko stream na domenę, choć wiele to pewnie nie dało ale lepiej coś nic nic. Podejrzewam, że sporo się napocę zanim osiągnę zamierzony cel, ponieważ udomożliwiając oglądanie konkretnym osobom, miałem na myśli tym, którzy są zalogowani na mojej stronie na przykład, także samo zezwolenie na odtwarzanie dla poszczególnych ip raczej odpada. Hm no chyba, że jakiś skrypt by wywoływał listę adresów ip, a lokalizacje tej listy umieściłbym w konfigu. Jest to możliwe wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to np. spięte unikalnym tokenem + ID użytkownika z IP. Można zabezpieczyć w dowolnym sposób.

 

Na czym polega działanie unikalnego tokena?? Mógłbyś się podzielić configiem, lub jakimś poradnikiem?? Z tego co natrafiłem narazie to jedynie nginx secure link, ale z tego co przyjrzałem się temu to jak dla mnie to żadne zabezpieczenie.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Secure link odpowiednio użyty też jest dobrym zabezpieczeniem. Trzeba tylko przez chwilę pomyśleć "jak?".

 

Teoretycznie tylko osoby z wygenerowanym keyem mogą oglądać, ale co z tego skoro każdy może użyć tego samego klucza. Chyba, że jakiś skrypt php by generował dla każdego osobny? Nie mam pojęcia, nie miałem styczności nigdy z nginxem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego osobny. Do tego trzeba na stronie internetowej mieć skrypt dodatkowy. Czysty HTML tutaj nie da rady, bo nawet w JS nie mamy dostępu do adresu IP klienta (można to też minąć) - jednak w JS główny klucz przy szyfrowaniu byłby widoczny, więc typowo musi robić to skrypt.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o stronę fupptv.pl to wiem. Jeżeli pytasz ogólnie o całą stronę którą podałeś to wykorzystuje ona kod embed ze strony fupptv.pl. Nic nadzwyczajnego tam nie ma :)

 

W razie dalszych, bardziej szczegółowych pytań zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×