Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał.

Nowa strona - adres

Polecane posty

Cześć, mam następujące pytanie. W chwili obecnej mam stronę na głównym adresie, natomiast nowa jest tworzona pod /new. Za tydzień mam zamiar uruchomić nową wersję strony i tu moje pytanie, czy jest jakaś możliwość, żeby wersja spod /new otwierała się jako główny adres, a stara wersja powędrowała np. pod /old? Chodzi mi o takie coś bez przekierowań z głównego adresu na /new.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy DA w linuxpl ma możliwość przekierowania, bo to CHYBA nie jest domyślna opcja, bo spotkałem się z taką raz w DA.

 

w htaccess możesz to zrobić na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w htaccess przekieruję z głównego adresu na /new czy jest możliwość aby /new stało się głównym adresem, a obecna strona była dostępna pod /old?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, ktoś wie jak to zrobić?

 

Niepotrzebnie komplikujesz to zadanie. Nie lepiej po prostu zamienić miejscami starą stronę z nową?

 

Wrzucić nową do katalogu głównego, a starą przesunąć do folderu /old.

 

Żeby zrobić to Twoim sposobem, musiałbyś mieć dostęp do edycji Vhostów w DA, ale pewnie nie masz. Możesz jeszcze napisać do supportu, ażeby Ci edytowali vhosta tej domeny i przesunęli go o jeden katalog do /new, myślę, że nie będzie to dla nich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×