Skocz do zawartości
Kwiat.

[Sprzedam]Serwis internetowy.

Polecane posty

Witajcie dziś mam na sprzedaż serwis Concuer.pl serwis sprzedaję ,ze wszystkim domena/pliki itp..

Czym jest serwis?

Serwis Concuer.pl jest serwisem działającym na autorskim skrypcie hot or not.Polega to na ocenianiu innych i dzięki temu możemy zdobywać nagrody skrypt jest bardzo rozbudowany podział na płci rozbudowany ranking kobiet jak i mężczyzn a do tego obsługa jego jest banalnie prosta.Wszystkie pliki przekazuję po wpłaceniu pieniążków.Wszyściutko działa bez zarzutu skrypt śmiga wszystko jest automatycznie ;)

 

Zapraszam

 

Kontakt e-mail: mateusz.kwiatq19@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis super - sporo reklam -aż ciężko cokolwiek odczytać... Skrypt automatycznie pobiera z google bądz facebooka? Bo prawie połowa ludzi to na pewno nie jest z polski.

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Nazgul (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.webhostingtalk.pl/topic/47033-szukam-skrypt-hot-or-not/?do=findComment&comment=405512

 

Czyli podsumowując. Ściągnąłeś free skrypt (na to wygląda), zarejestrowałeś domenę 3 dni temu, wgrałeś lub zrobiłeś jakiś szablon, który się robi 10 minut, wpakowałeś pełno reklam, treści jest mało (fotki się u mnie powtarzają i nie chwaliłeś się ile ich masz). Nie podałeś też statów, ale domena ma 3 dni, więc raczej szału nie ma. To wszystko za jedyne 110zł? Nie jestem hejterem, ale czasem mnie takie oferty rozbawiają do łez... Wybacz musiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się domena zarejestrowana nie całe nawet 3 dni ;) reklamy wpakowałem już na początku serwisu by zając miejsce.Skrypt nie jest ściągniety jest pisany autorski na zamówienie możesz sprawdzić treści jest mało zgadzam się również w serwisie jest dodane około 120 zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednym swoją wypowiedzią, zmusiłem Cię do udzielenia większej ilości informacji niż jest w swoim pierwszym poście...

 

Zajmij się seo, zwiększ pule zdjęć, poczekaj aż liczba UU wzrośnie i sprzedaj. Bo aktualnie to nawet 20zł nie jest wartę, chociaż podobno za skrypt dałeś 120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×