Skocz do zawartości
MariuszG

Zanox - jak zaksięgować dochód na firmę ?

Polecane posty

Witam,

 

Chciałem zapytać czy na forum są osoby współpracujące z Zanox i rozliczające dochód u nich osiągnięty w ramach Polskiej działalności gospodarczej (KPiR+VAT) Zanox wystawia noty uznaniowe. Jak cośc takiego księgujecie? Księgowy twierdzi że na 99% można to zaksięgować ale musiał by widzieć jak taka nota wygląda a ja na razie jej jeszcze nie mam.

 

Proszę o poradę

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ksiegowy nie wie to za co mu płacisz? Wszystkie wydatki jak masz potwierdzenie wykonania zapłaty możesz ksiegować, nawet z Wietnamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×