Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie wiem czy dobrze wstawiam opinie ale musze przedstawić swoje zdanie o tej "firmie" hostingowej.

 

CT8.pl to darmowy hosting dlatego co tu oczekiwać.

Bardzo częste przerwy techniczne, Przynajmiej kilka razy w kwartale rejestracja kont zostaje wyłonczona.

Bardzo częste zmiany panelu klienta, obecnie jest panel DevilWEB2, który nie posiada nawet widocznej konfiguracji subdomen, zaawansowanej konfiguracji DNS.

Forum dawno nie odwiedzane, "odwiedzane" przez boty.

 

Ocena ogólna: 1/5

Support: 0/5 (Do dziś czekam na odpowiedz w sprawie subdomen)

Jakość: 1/5

Mozliwosci: 2/5

Niezawodność: 0/5

 

Dziękuje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

rejestracja kont zostaje wyłonczona.

ehh..

 

To darmowy hosting, czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękujemy za Twoją opinie.

 

Chciałbym tylko uzupełnić podane wyżej informacje:

- z naszej strony nie odbieramy wyłączenia rejestracji jako przerwę techniczną - po prostu gdy prowadzi się rozwojowy hosting czasem jest to konieczne. Aktualnie rejestracja jest otwarta i zapraszamy do korzystania z niej :) Dodam tutaj również, iż dbamy o uptime (i głównie się na tym skupiamy), które w tym roku wynosi 99,96%, co nasi użytkownicy potwierdzą;

- racja, zmieniliśmy panel raz - z DirectAdmin migrowaliśmy na własne, rozwijane przez nas rozwiązanie - DevilWEB, aktualnie w wersji 2 - ciągle rozwijamy i wprowadzamy wiele zmian, poprawek, nowości;

- w naszym panelu subdomeny dodaje się dokładnie tak samo jak domeny i spełnia to swoją funkcję (nie planujemy zmiany);

- zarządzanie konfiguracją DNS znajduje się w panelu ("Strefy DNS"/"DNS zones") - nie wiem jak bardzo zaawansowane rozwiązanie jest Ci potrzebne, ale jeśli czegoś brakuje - chętnie rozważymy dodanie nowej funkcjonalności;

- aktualnie pomoc można uzyskać od 3 osób z naszego teamu + od użytkowników forum (na co bardzo liczymy). I tutaj jedna ważna informacja - rzadko odpowiadamy na pytania, które są już rozwiązane na forum. Widzę również, że dostałeś odpowiedź na swoje pytanie wczoraj;

- problem z botami na forum został rowiązany ostatecznie kilka dni temu, oprócz tego mamy kilku aktywnych użytkowników - widzę posty z wczoraj i dzisiaj;

 

Myslę, że usługa darmowego hostingu nie jest dla wszystkich. Jeśli wymagasz odpowiedzi w 5 minut, to zainteresuj się komercyjnym hostingiem, który również znajdziesz w ofercie naszej firmy.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś sugestie - chętniech ich wysłuchamy - zapraszamy do kontaktu z nami, również na IRCu można z nami pogadać :)

 

Wszystkich zainteresowanych opinią o naszych usługach zapraszamy do wyrobienia swojej własnej i ocenienia samodzielnie efektów naszej pracy :)

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękujemy za Twoją opinie.

 

Chciałbym tylko uzupełnić podane wyżej informacje:

- z naszej strony nie odbieramy wyłączenia rejestracji jako przerwę techniczną - po prostu gdy prowadzi się rozwojowy hosting czasem jest to konieczne. Aktualnie rejestracja jest otwarta i zapraszamy do korzystania z niej :) Dodam tutaj również, iż dbamy o uptime (i głównie się na tym skupiamy), które w tym roku wynosi 99,96%, co nasi użytkownicy potwierdzą;

- racja, zmieniliśmy panel raz - z DirectAdmin migrowaliśmy na własne, rozwijane przez nas rozwiązanie - DevilWEB, aktualnie w wersji 2 - ciągle rozwijamy i wprowadzamy wiele zmian, poprawek, nowości;

- w naszym panelu subdomeny dodaje się dokładnie tak samo jak domeny i spełnia to swoją funkcję (nie planujemy zmiany);

- zarządzanie konfiguracją DNS znajduje się w panelu ("Strefy DNS"/"DNS zones") - nie wiem jak bardzo zaawansowane rozwiązanie jest Ci potrzebne, ale jeśli czegoś brakuje - chętnie rozważymy dodanie nowej funkcjonalności;

- aktualnie pomoc można uzyskać od 3 osób z naszego teamu + od użytkowników forum (na co bardzo liczymy). I tutaj jedna ważna informacja - rzadko odpowiadamy na pytania, które są już rozwiązane na forum. Widzę również, że dostałeś odpowiedź na swoje pytanie wczoraj;

- problem z botami na forum został rowiązany ostatecznie kilka dni temu, oprócz tego mamy kilku aktywnych użytkowników - widzę posty z wczoraj i dzisiaj;

 

Myslę, że usługa darmowego hostingu nie jest dla wszystkich. Jeśli wymagasz odpowiedzi w 5 minut, to zainteresuj się komercyjnym hostingiem, który również znajdziesz w ofercie naszej firmy.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś sugestie - chętniech ich wysłuchamy - zapraszamy do kontaktu z nami, również na IRCu można z nami pogadać :)

 

Wszystkich zainteresowanych opinią o naszych usługach zapraszamy do wyrobienia swojej własnej i ocenienia samodzielnie efektów naszej pracy :)

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara

I na taka odpowiedż liczyłem. Jednak szkoda ze udzieliliśmy mi opini dopiero teraz i na obcym dla hostingu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest nowy temat o ct8, bo ostatnio założyłem tam nowe forum.

 

Nie wiem czy miałem szczęście, czy co, ale ja nie mam większych problemów z nimi. Owszem przy mojej poprzedniej stronie, którą wrzuciłem ok roku temu hosting działał słabo, zwłaszcza wgrywanie plików przez FTP trwało strasznie długo, oraz zdarzały się pady w ciągu dnia, ale od tygodnia kiedy znów wróciłem do ct8.pl wszystko jest w porządku.

 

Forum szybko się wczytuje, autorski panel jest łatwy w obsłudze, jedyny minus to dalej dość wolne przesyłanie plików w porównaniu np. z biznes-hostem. Load serwera nie przekracza 1. Z supportu nie korzystałem więc nie wypowiadam się.

 

Zresztą, żeby nie być gołosłownym to każdy może wejść na moją stronę i sam się przekonać http://telemaniacy.ct8.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CT8 To chyba najlepszy z tych armowych hostingów. Mam nadzieję, że to się nie zmieni:)

Raczej nie :).

Jest mnóstwo lepszy darmowych hostingów, ale ct8 nie ma reklam oraz ma az 3GB.

Keed.pl tez oferuje brak reklam oraz 10GB i cpanel, ale nie nadaje sie do większych albo nawet średnich projektów ze względu na limity procesora.

 

 

Od czasu napisania tej opini dostałem odpowiedz na wszystkie interesujące mnie pytania, strona działa pomyślnie. Jako ze tej opini zmienić nie mozna (nie wypada) napisze nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od napisania poprzedniej opini otrzymałem odpowiedzi na wszystkie interesujące mnie pytanie. Strona www dzisłani prawidłowo, nie ma przew w działaniu. Panel zarządzania DevilWEB nie ma tyle funkcji co np. znany cPanel ale ma wszystkie najważniejsze funkcje. Co prawda do supportu mam lekkie zastrzeżenia.

Polecam CT8 dla małych oraz średnich stron internetowych.

 

Screeny z panelu klienta:

Okno logowania:

 

 

1393237385-image.jpg

 

 

Panel po zalogowaniu.

 

 

1393237429-image.jpg

 

 

Oferta hostingu:

 

 

1393237807-image.jpg

 

 

 

Na marginesie, proponował bym wkoncu zmienić wygląd strony głównej.

 

Mozliwosci: 4/5

Support: 3.5/5

Jakość: 4/5

Niezawodność: 3.5/5

Cena: Darmowy

Edytowano przez KoORNEL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Czy wiadomo, jakie są limity procesora, jaki jest limit ilości plików na tym hostingu?

Parametry na prawdę się podobają, jednak na początku zostanę przy biznes-host.pl [backupftp.pl - darmowe :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×