Skocz do zawartości
R@fi

Prosze o ten 1 %

Polecane posty

post-7025-0-05150400-1392285495_thumb.jpg

 

Witam,

jeśli będziecie rozliczać swoje pity to bardzo bym prosił o pomoc i przekazanie tej informacji swoim znajomym z góry dzięki

 

 

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle ale to Ty masz takie problemy zdrowotne? pytam bo może zdjęcie to podobieństwo przypadkowe i nick też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zrozum mnie źle ale to Ty masz takie problemy zdrowotne? pytam bo może zdjęcie to podobieństwo przypadkowe i nick też.

 

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak

 

Współczuję z całego serca.

 

Podesłałem znajomym numer konta, czy zgodziłbyś się, aby umieścić foto na przykład na FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej niech swój numer konta podeśle zainteresowanym bo fundacja chyba pobiera jakąś część kasy, nie? :)

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecej info

 

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Jakieś info

 

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Jakieś info

 

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Współczuję z całego serca.

 

Podesłałem znajomym numer konta, czy zgodziłbyś się, aby umieścić foto na przykład na FB?

 

Rafał sam udostępnił zdjęcie na fejsbuku, także myślę, że się nie obrazi. Możesz wejść na jego fajsbuka i udostępnić to, co wrzucił.

 

 

Przekazałem z siostrą 1%, znajomym też przekazałem info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Współczuję z całego serca.

 

Podesłałem znajomym numer konta, czy zgodziłbyś się, aby umieścić foto na przykład na FB?

 

Nie lubię współczucia, ponieważ każdego z nas może takie coś spotkać - jak najbardziej udostępniaj te wizytówkę dalej i dalej za każdy 1% dzięki

 

Może lepiej niech swój numer konta podeśle zainteresowanym bo fundacja chyba pobiera jakąś część kasy, nie? :)

Nie nie fundacja nic nie pobiera z uzbieranych środków mogę wykorzystać na leczenie np w sanatorium lub sprzęt rehabilitacyjny.

 

Takie małe info koszt leczenia 2 tygodniowego w sanatorium to 3000 tyś zł a z NFZ dostaje się tylko raz na 2 lata .

 

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafał sam udostępnił zdjęcie na fejsbuku, także myślę, że się nie obrazi. Możesz wejść na jego fajsbuka i udostępnić to, co wrzucił.

 

Wolę jednak zapytać ;)

 

Nie lubię współczucia, ponieważ każdego z nas może takie coś spotkać - jak najbardziej udostępniaj te wizytówkę dalej i dalej za każdy 1% dzięki

 

Doskonale rozumiem, co nie zmienia jednak faktu. Powodzenia w zbiórce!

 

Wrzucę na FB, na swojego bloga, na GL i parę forów, na których mam konto. Mam nadzieję, że się uda. Będę w tym roku też miał 4 PITy więc też oczywiście przekażę procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam

 

post-7025-0-39760500-1429611602_thumb.jpg

 

Z góry dzięki za pomoc liczę na waszą pomoc bo jak sami wiecie nasze Państwo przyznaje rehabilitacje raz na 2 lata a to w moim przypadku za mało Ciebie to nic nie kosztuje a mi pomorze.
jeśli możesz przeznacz ten 1% i przekaz dalej .
Udostępniaj gdzie się tylko da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×