Skocz do zawartości
kawasaki

Szablon WP One Page

Polecane posty

Witam,
Potrzebuje zakupić w dobrych pieniądzach szablon pod wordpressa, ma być to one page, lub jak niektórzy mówią single page. Chodzi o to, że nie ma innych podstron, jest tylko jedna strona główna na której wszystko jest, menu by musiało zjeżdzać do odpowiednich miejsc na stronie.
Pod menu slidebox :)
To tyle, chciałbym znać około cene czegoś takiego.
Już nic prostszego chyba nie ma, prawda?
Dziękuję i Pozdrawiam.

Wzorzec: http://icarsoftware.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się zmieszcze.
Ma ktoś może cos podobnego do edycji darmowego, albo juz może wykonywał już coś takiego i by oddał w fajnej cenie.
Nie mam funduszy na profesjolane projekty.
Korzystam z tego co mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem, ale mierzmy siły na zamiary.

 

Na Twoim miejscu poszukałbym fajny szablon na TF, HTMLowy, a potem go sobie zakodował do WP. Swoją drogą, po co w ogóle WP przy pojedynczej stronie z sekcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię ci to za 80zł pod warunkiem, że będe mógł wykorzystać tweeter bootstrap, z dowolnym, wybranym przez Ciebie themem. I bardzo szybko to zrobię, ale zaznaczam, ze bez wdrożenia do WP, ale będziesz miał przejżysty kod, i możliwość edycji html. Tak to kiedyś najwyżej jak uznasz to za konieczne to ci wgram to do WP za kolejne 80 zł i myślę, że będziesz zadowolony :).

 

Kontakt najlepiej gg 8131757 bądź gadeawzuki@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobię ci to za 80zł pod warunkiem, że będe mógł wykorzystać tweeter bootstrap, z dowolnym, wybranym przez Ciebie themem. I bardzo szybko to zrobię, ale zaznaczam, ze bez wdrożenia do WP, ale będziesz miał przejżysty kod, i możliwość edycji html. Tak to kiedyś najwyżej jak uznasz to za konieczne to ci wgram to do WP za kolejne 80 zł i myślę, że będziesz zadowolony :).

 

Kontakt najlepiej gg 8131757 bądź gadeawzuki@gmail.com

 

Dziękuję za ofertę.

Na dzień dzisiejszy przemyslałem sobie dokładnie i będe próbował szukać czegoś może gotowego, albo sam jakoś przerobie szablon gotowy, żeby to miało ręcę i nogi.

Jednak jak w najbliższym czasie mi się to nie uda, raczej będę się odzywał na podany kontakt :)

Pozdrawiam i Dziękuje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×