Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MEXXIO

Webmin remove

Polecane posty

Chciałem skasować webmina jak to jest napisane na tej stronie:

http://www.cyberciti.biz/faq/linux-unix-freebsd-rhel-debian-delete-webmin/

ale wyskakuje błąd:

FATAL -> Failed to fork.

i zainstalować na nowo ale nie wiem teraz co zrobić.

 

@EDIT: Miałem proces który zabierał dużo pamięci RAM i przez to nie mogłem dokończyć usuwania, a teraz jest już ok i na nowo zainstalowałem webmin'a

Edytowano przez MEXXIO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Failed to fork zawsze oznacza limity zasobów. W szczególnych przypadkach reguły bezpieczeństwa. To tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×