Skocz do zawartości
Hurin

Przedłużanie domeny

Polecane posty

Witajcie posiadam domene w 1and1.pl niedługo miała mi wygasnąć i teraz widze ze została przedłużona na dodatkowy rok za darmo to jest jakaś promocja czy tak w 1and1 każda domena ma ? ; - ) Domena : ts3pro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo w dns.pl patrzylem i pisalo jeszcze 2/3 dni temu ze wygasa 2014 a w sumie to juz nie wiem bo 1 domena z tego okresu juz mi wygasla a w tym samym terminie prawie rejestrowalem <_>

Edytowano przez Hurin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak nie napisałeś wypowiedzenia to pewnie fakturka przyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie napisałeś wypowiedzenia to pewnie fakturka przyjdzie ;-)

A od kiedy to rejestrator bez wyraźnej deklaracji woli może przedłużać domenę w imieniu klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 1and1 wszystko możliwe:) Autor poczytaj regulamin albo wygogluj podobne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam NASK przecież z tego co pamiętam przedłuża domeny swoim klientom, jeżeli nie przeslą wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam NASK przecież z tego co pamiętam przedłuża domeny swoim klientom, jeżeli nie przeslą wypowiedzenia.

 

Pierwsze słysze :huh: mi tam domene moga co roku przedłużać za free :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za free to ja tez nie pogardze :lol: a swoją drogą to niektórzy tak właśnie robią, że domeny mają status AUTORENEW, np. KeySystems i dopóki sam tego nie wyłączysz to domena odnawia się z automatu. Nie wiem czy 1&1 takie coś praktykuje aczkolwiek można spodziewać się wszystkiego..

Edytowano przez Ola_DM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegóły umowy
Pakiet : 1&1 Domeny
Numer umowy : 42864xxx
Umowa ważna od : 2013-02-01
Okres obowiązywania umowy : 2014-01-30
W tym panelu 1and1 nic wiecej szczegolnego nie pisze ani na emailu nic nie ma :lol:

 

Edytowano przez Hurin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w treści umowy nie ma zapisu, że w razie niezłożenia pisemnego wypowiedzenia umowa przechodzi na czas nieokreślony? Jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi sie też miej wyje.... skoro dają za darmo xd

Btw. dobra juz wiecej nie bede nad ta domena rozmyślał może pozostanie do tego 2015 jak nie to gorzej, dzieki za przyłączenie sie do dyskusji :D

Edytowano przez Hurin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola_DM ma rację w 1%1 trzeba samemu napisać taką deklarację. wiem bo kolega miał podobny problem. wypowiedzenie pisze się do nich 2 tygodnie przed okresem końca ważności domeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to rozwieje wszelkie wątpliwości:

 

 

Witamy serdecznie,

dziękujemy za wiadomość.

Uprzejmie informuję, iż wypowiedzenia dokonać można pisemnie na 14 dni przed zakończeniem umowy na adres wypowiedzenia@1and1.pl.

Brak opłaty za fakturę pro - forma oraz zignorowanie kolejnych przypomnień o niedokonanej płatności skutkuje również wypowiedzeniem umowy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Milena Borus
Zespół Hosting 1&1
1&1 Internet Sp. z o.o.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ola_DM ma rację w 1%1 trzeba samemu napisać taką deklarację. wiem bo kolega miał podobny problem. wypowiedzenie pisze się do nich 2 tygodnie przed okresem końca ważności domeny

 

Nie pleć bzdur, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, iż wypowiedzenia dokonać można pisemnie na 14 dni przed zakończeniem umowy na adres wypowiedzenia@1and1.pl.

 

ja widać pisałem dobrze o 2 tygodniowym okresie wypowiedzenia. więc nie wiem o co chodzi ?

ale ok

Edytowano przez stanlej (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×