Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

Neostrada a konfiguracja WIFI

Polecane posty

Witam

mam takie pytanie posiadam router http://allegro.pl/router-tp-link-tl-wdr3600-dual-wi-fi-600mb-s-2xusb-i3910917167.html czy mogę w jakiś sposób stworzyć siec Wi- fi ?

 

 

PS kupiłem ten Router jakieś 3 miesiące temu lecz zmieniam internet z radiowego na kabel i nie chce zmieniać routera

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc o sieci Wi-Fi?

Chcesz mieć bezprzewodowy dostęp do internetu z wielu urządzeń, który rozdzieli ten router?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc o sieci Wi-Fi?

Chcesz mieć bezprzewodowy dostęp do internetu z wielu urządzeń, który rozdzieli ten router?

Dokładnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli od operatora internet będzie wychodził kabelkiem RJ45, to ten router jak najbardziej będzie się nadawał.

Edit: Czekaj, teraz zobaczyłem temat... Jeśli do neostrady dostaniesz modem, z którego wychodzić będzie RJ-45, a nie port USB, to jak najbardziej możesz użyć tego TP LINKA.

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież neostrada to ADSL... a ten router DSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Patryk, dlatego napisalem,ze jesli dostanie modem ADSL z portem RJ45 to da rade. Nie wiem, co za wynalazki TP teraz daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Patryk, dlatego napisalem,ze jesli dostanie modem ADSL z portem RJ45 to da rade. Nie wiem, co za wynalazki TP teraz daje...

WiFi SAGEMCOM FAST 2704 taki sprzęt dają niby wszystko ok ale ma za mało wejść na RJ 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do portu RJ45 LAN routera SAGEMCOM podlaczasz kabelkiem zakończonym wtyczkami RJ45 tego TP-LINKa (do portu WAN) i wszystko Ci śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×