Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mac

Coraz Trudniejsze Warunki Czyli 600 Gb Za 50 Zl

Polecane posty

jesli zalozymy ze wszedzie ceny podawane sa w rozliczeniu rocznym (lub wiecej)

to tu wychodzi: 600gb za 300zl+50zł+vat za 1.5 roku

 

co tak naprawde nie ma specjalnego z mojego punktu widzenia znaczenia bo nawet tych wczesniejszych 300gb w calosci nie wykorzysywalem a za to drazni mnie u nich kilka rzeczy wiec chocby dali 12121212gb rocznie za ta sama cene to i tak sie wkrotce wynosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mi oferta się podoba.. i serwery też.. ale tego "50zł + VAT" nie można porównywać z innymi ofertami.. bo to tylko przez pierwsze pół roku.. to czysty marketing..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh co kto lubi , ja pobadalem progreso (za twoja namowa zreszta :) ) i niedlugo robie przesiadke, jak bede mial chwile wolna zeby to wszytko poprzenosic

 

co do ceny 50zl , jedni nazwa to marketingiem inni upieksznaiem , ja mowie delikatnie "sciemnianie"

glownie chodzi o to zeby nalapac klientow ilu sie da a potem wiekszosci z nich "gdy czeny wroca do normy" nie bedzie chcialo sie przenosic wiec zostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

baldhorse.. a co nie tak z progreso? podziel się : ) bo ja tam w sumie nic "na maksa" nie postawiłem heh..

lada chwila będą tam zmiany...

 

mysle, ze kogo stac na pozostanie to wybierze jakosc i pozostanie.. a kogo nie bedzie stac to i tak bedzie musial sie przeniesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sponsi ja wlasnie bede olewal nazwe na rzecz progreso :)

 

choc musze przyznac ze zmartwilo mnie to zamieszanie z wydawaniem kodow do transferu domen za "Kase" i to firma z ktora progreso jest na "ty" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
choc musze przyznac ze zmartwilo mnie to zamieszanie z wydawaniem kodow do transferu domen za "Kase" i to firma z ktora progreso jest na "ty" :/

 

Spokojnie, nie pozwolimy i nie dopuscimy do sytuacji w ktorej nasi uzytkownicy musieliby placic za wydanie kodu AUTHINFO, bo to niezgodne chociazby z zasadami wspolpracy partnerow z NASKiem. Nie ma obawy!

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×