Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheKrzysztofa

Serwer Shoutcast wolny od Zaiksu, Gemy czy innych organizacji Praw Autorskich

Polecane posty

Hej, mam takie pytanie z czystej ciekawości - znam pewne radio internetowe które jest Polskim radiem jednak korzysta z zagranicznych dostawców w Holandii i nie płaci Zaiksowi, Stoartowi czy Spaw za licencje na takie radyjko.

Jestem ciekaw czy faktycznie w Holandii mają to gdzieś czy nikt się tym nie interesuje bo w takim razie jak serwer jest za granicami Polski ZAIKS nic im nie zrobi?

 

Proszę o małe wyjaśnienie.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne płacą w Buma/Stemra i wychodzi im to taniej niż w naszych lokalnych organizacjach. Kolejnym plusem może być mniejsza papierkologia (sprawozdawczość/raporty/wykazy itp itd) oraz klarowniejsze przepisy związane z nadawaniem w sieci.

http://www.bumastemra.nl/en/music-users/music-use-on-the-internet/radiotv-music-licences/

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne płacą w Buma/Stemra i wychodzi im to taniej niż w naszych lokalnych organizacjach. Kolejnym plusem może być mniejsza papierkologia (sprawozdawczość/raporty/wykazy itp itd) oraz klarowniejsze przepisy związane z nadawaniem w sieci.

http://www.bumastemra.nl/en/music-users/music-use-on-the-internet/radiotv-music-licences/

 

Jak już wspomniałem licencji nie mają a są już ponad dobre 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli puszczaja polskie piosenki to jaki holeder bedzie scigal ich za to co nie jest ich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli puszczaja polskie piosenki to jaki holeder bedzie scigal ich za to co nie jest ich;)

 

Puszczają różne utwory nie tylko Polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×