Skocz do zawartości
Gość Web_

Forum

Polecane posty

Gość Web_

Witam, chcę zrobić forum o zwierzętach takich jak psy, koty, gady, płazy, itp. lub dla gitarzystów... Obydwa tematy są mi bardzo znane, chcę byście napisali mi jakie forum będzie lepsze, łatwiej przebić się, wypromować, by był dosyć ładny ruch...

 

Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web_

Nie, chodzi mi który temat będzie lepszy: jakie forum będzie lepsze, łatwiej przebić się, wypromować, by był dosyć ładny ruch...

/ skrypt to wiem jaki: mybb :) /

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum ma mało do gadania. To wszystko zależy od Ciebie jak je zrobisz, jaka będzie atmosfera jaką reklamę zrobisz, jakie pozycjonowanie. Samo mało co przychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web_

Oczywiście zgadzam się z tobą, ale tematykę też trzeba jakąś dobrać nieprawdaż ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już Ty sam powinieneś wiedzieć, nie uważasz? Jak chcesz forum zakładać to nie na siłę - tylko z czystych chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web_

Forum zakładam z czystej chęci i z czystej chęci założyłbym forum dla gitarzystów jak i o zwierzakach...

I proszę o napisanie co będzie lepsze według Was...

Edytowano przez Web_ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zrób dwa osobne fora i po kilku miesiącach będziesz widział które ma większe zainteresowanie. Nikt Ci tu nie wywróży ze szklanej kuli które forum będzie lepsze, wszystkie odpowiedzi to będą domysły, zgadywanki, a nawet jeśli ktoś wie jak się prezentuje sytuacja to Ci nie napisze bo w biznesie nie ma miejsca na przyjaźń czy znajomości, zwłaszcza jak się robi w tej samej branży.

 

Wszystko zależy od tego jak będziesz to forum prowadził. Może być ciekawa tematyka ale przez zła administrację nikt nie będzie chciał zaglądać, może być mało interesująca tematyka a forum będzie pilnowane i będzie bardziej oblegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzystko zależy od promocji. Jak dla mnie zwierzaki będą łatwiejsze do wypromowania. Z kolei gitarzyści mogą okazać sie trudniejsi do ściągnięcia.

Wszystko zależy od treści, jeżeli będzie wartościowa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×