Skocz do zawartości
Artix

Sprzedam serwer VPS

Polecane posty

Mam na sprzedaż konto wraz z serwerem VPS i licencją Direct Admin (opłacana co miesiąc) w firmie MintsHost, podlegającej teraz Biznes-Hostowi.

 

Serwer jest serwerem Mini, jednak w związku z zeszłorocznymi przebojami w ramach zadośćuczynienia w rocznej cenie 108zł za najtańszy serwer otrzymałem parametry serwera najlepszego dostępnego w ofercie - szczegółowe dane można zobaczyć tu: http://mintshost.pl/vps.php

 

Serwer opłacony jest do 1 lipca tego roku, licencja natomiast do 16 lutego.

 

Koszt wszystkiego to równe 100zł, wliczona jest w to już drobna zniżka. ^^

 

O kontakt prosiłbym na PW. Po uzgodnieniu wszystkiego i otrzymaniu płatności wysyłam na mail dane do wszystkich usług. Oczywiście przez najbliższy czas będę też służył pomocą w razie jakichś problemów.

 

Serwera pozbywam się z braku funduszy i zależy mi na szybkim podniesieniu stanu portfela. MintsHost.pl polecam ze szczerego serca, są warci zaufania, poza tym serwera o takich parametrach w takiej cenie raczej się nie dostanie, nawet przy wielkich staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie to kwestia 90 złotych co pół roku za sam serwer + 18 miesięcznie za licencję której nie trzeba opłacać jeśli chcce się korzystać z czegoś innego lub zmienić okres płatności. W tym wszystkim już jest VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest Starter, literówka. ^^

 

Tyle że tak jak wytłumaczyłem na górze rekompensatą za zeszłoroczne problemy była podmiana parametrów na te z serwera Professional. Ale płacisz tyle ile za Starter. W płatności półrocznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheszki ok. :)

A mogę dokonać płatności rocznej? (150zł/rok)

A to już jest nowsza oferta na dyskach SSD mam rozumieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer dalej na sprzedaż, użytkownik Dzejkob jednak przestał "kontaktować" a zależy mi na szybkim opchnięciu serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer sprzedany, można zamknać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×