Skocz do zawartości
infromatic8

jaki hosting (tani ale z możliwością rozbudowy)

Polecane posty

tak jak w temacie, poszukuje hostingu który oferuje:

 

-crona (duża częstotliwość np. co kilka minut)

-php 5.4

-biblioteka gd

-dostęp do pliku php.ini .htacces

-mod rewrite

-baza danych mysql

-umożliwienie przesłania plików do 20-30 MB

 

min. 50 GB dysk (im więcej tym lepiej)

tansfer min. 100GB msc (im więcej tym lepiej byle serwer nie zamulał - ważne !)

 

na początku mogę sobie pozwolić na budżet 10-20zł / msc

Ponieważ na serwerze będzie stałą tylko jedna strona wszystko musi chodzić dosyć płynnie

 

1 uzytkownik będzie zajmował średnio ok 30-40 MB danych, gdy uzytkowników będzie ok 1000 mogę pomyśleć o serwerze dedykowanym i wydatkach rzędu 200-300zł /msc dlatego zależy mi na hostingu który oferuje rozbudowane pakiety.

 

Zależy mi na tym aby strona chodziła w miarę płynnie, obecnie mam prototyp na az.pl to jest jakiś dramat, wczoraj przez 1h wogóle nie mogłem się na nią zalogować... już nie mówiąc np. z problemem session upload progress który raz działa a dziesięc nie

 

Będę wdzięczny za pomoc ;)

 

edit:

Najlepiej gdyby hosting umożliwiał płatność tylko za miesiąc wtedy w razie problemów można się bezpiecznie wycofać z interesu. Najlepiej VPS

Edytowano przez infromatic8 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli jesteś w stanie dopłacić kilka złotych do naprawdę stabilnego serwera to polecam: https://globalnetwork.pl/vpsopenvz

 

W OpenVZ skalowalność jest o tyle dobra że przydzielenie np. dodatkowego RAMu odbywa się bez restartu serwera. Z przejściem na wyższy pakiet lub indywidualny nie będzie żadnych problemów.

 

Sam mam coś pomiędzy niceVPS a goodVPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, na razie wykupiłem na miesiąc serwer na mintshost.pl zobaczymy jak działają ;)

 

@lokator miałeś u nich może konto ? w opiniach widzę że od 5-6 msc nie mają ani jednego negatywnego komentarza więc może już się wyleczyli z problemów dziecięcych ? mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem u nich konto, nadal mam. Z początku było tak, że wszystko śmigało świetnie na OpenVZ, potem zaczęły się problemy ze stabilnością vpsów - nie wiem dokładnie czym było to spowodowane (overselling, ataki na inne vps'y, albo po prostu ktoś grzał swoim vps'em dedyka).

 

Na chwilę aktualną (od 2 miesięcy do teraz) powiedzmy, że jest w miarę stabilnie. Czasami zdarzają się jakieś większe zawahania w pracy vps'a, ale rzadko. Aktualnie nie ma źle, ale osobiście zostałem odrzucony wcześniejszymi doświadczeniami. Być może ze względu na przeznaczenie - miałem serwery gier, gdzie ping grał istotną rolę, chodź forum też miałem na openvz, i też nie byłem zadowolony z szybkości jego działania (mimo wcześniejszych zabiegów optymalizujących środowisko i silnik forum). Po tych doświadczeniach wybrałem KVM - zero problemów : )

 

Może być dobrze, może być źle. Jak nie pakują tego tyle co wcześniej, i faktycznie zwracają uwagę na obciążenia vpsów to powinno być dobrze, a właściwie bardzo dobrze. Kolejnym plusem jest wprowadzenie dysków SSD : )

 

Dla Ciebie OpenVZ jest wyśmienitym rozwiązaniem - możliwość skalowalności (co prawda nie jak w chmurce) ale z panem Michałem się dogadasz i problemu być nie powinno : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×