Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Skrypt sklepu - z ilością towaru

Polecane posty

Hej,

 

Szukam skryptu sklepu z możliwością określenia ilości sztuk do zakupu, np. mydło 5 szt. Jak klient zamówi 1 sztukę, to pozostaje 4. Dobrze by było gdyby nie trzeba było się rejestrować, a jedynie podać dane i poczekać na akceptację. Możliwość wprowadzenia zamówienia przez obsługę - ideał.

 

Nie będzie to działać jako sklep, a jedynie program do magazynu :)

 

 

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zwykłe oprogramowanie magazynowe typu SubiektGT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zwykłe oprogramowanie magazynowe typu SubiektGT ?

Nie ma modułu do inFaktu - nie wystawi mi automatycznie faktury. Już to rozważałem.

 

Nie ma możliwości podania stanu magazynowego - więc odpada, a szkoda, bo jest lekki i prosty.

 

Sprawdzam tę prestę - moloch jednak... Na razie znalazłem ilości - widzę, że zamówienie da się też wpisać ręcznie, szkoda, że trzeba konto użytkownika tworzyć - no ale...

Da się jakoś 'zmniejszyć' te potwierdzenie zamówienia? Aby wybrać tylko to co się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma modułu do inFaktu - nie wystawi mi automatycznie faktury. Już to rozważałem.


Nie wiem co to inFakt, ale mój brat normalnie z tego korzystał do wystawiania faktur, drukowania paragonów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Raczej rzadko jest tak, że bierzesz i masz wszystko z pudełka. Postawienie sklepu to jednak jest inicjatywa dość rozbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawienie sklepu to jednak jest inicjatywa dość rozbudowana.

? Przecież pisałem, że nie będzie pełnił roli sklepu, a jedynie programu magazynowego...

Więc co tutaj rozbudowanego? Powyłączałem wszystkie moduły jakie się chyba dało - nadal trochę dużo.

Sprawa się komplikuje z racji takiej, że używam Ubuntu - nie ma na tą platformę sensownych aplikacji do magazynu. Chciałbym mieć też podgląd magazynu z tel., stąd takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jarosławie, wyluzuj.

 

Napisałem, że musisz wziąć pod uwagę przystosowanie. Nie popełniaj błędu jednego takiego, co to chciał ściągnąć "skądś" portal nieruchomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magento to wielkie bydle jest przecież...

No właśnie za duże jak dla mnie...

 

Jarosławie, wyluzuj.

 

Napisałem, że musisz wziąć pod uwagę przystosowanie. Nie popełniaj błędu jednego takiego, co to chciał ściągnąć "skądś" portal nieruchomości...

Może trochę mnie poniosło.

Generalnie sporo czasu poświęciłem na znalezienie dedykowanego oprogramowania - również płatnego lub usługi takiej i nie ma nic co by było zadowalające. Stąd pomysł wykorzystania sklepu jako magazyn. Jeśli masz lepszy pomysł to pisz śmiało - bardzo chętnie sprawdzę :)

 

Identycznie mam problem ze znalezieniem systemu bilecików - też nic nie ma. Wczoraj sprawdzałem flyspray - ok jeśli miał bym sam sobie tam wprowadzać. Request Tracker jest bardzo ciekawy - szkoda, że nie jest oparty o php.

Klient dostaje login hasło, wchodzi wpisuje co trzeba i już. Ba - znajdź człowieku aplikację mobilną do takiego skryptu - nie ma. Łatwiej chyba znaleźć / zrobić skórką RWD i w przeglądarce uruchamiać lub aplikację na zasadzie wrappera przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lekki skrypt i dopłacenie paru stów by dorobili to, co chcesz (mówię o Quick Cart), ale tak, byś mógł aktualizować sam skrypt to jest najlepsze IMO rozwiązanie jeśli mówimy o opcji budżetowej. Come on, chcesz biznes robić, a nie chcesz nic a nic zainwestować?

 

Mówię - nie popełniaj błędu, bo prędzej, czy później jakaś wtopa może wyniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×