Skocz do zawartości
robson345

Opinie o Lenovo Y510p

Polecane posty

Witam

Chciałem się dowiedzieć czy może ktoś korzysta z tego sprzętu Lenovo Y510p i był by skłony podzielić się opinią na temat tego laptopa. Chodzi mi o plusy i minusy, przymiarkę robię do wersji z win7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam Z500 i sobie bardzo chwale. Wcześniej miałem G570.

W Z500 wymieniłem dysk na SSD i dorzuciłem troche ramu. Ogólnie wykonanie lapka nie jest złe. Jeśli nie musisz go rozkręcać, to tego nie rób ;) Nie wiem jak tam w serii Y, ale w Z jest jedna wielka obudowa na spodzie. Przy otwieraniu dwa zatrzaski poleciały w kosmos, ale na szczęście są jeszcze śrubki :)

Sprzęt się specjalnie nie grzeje, więkość czasu wentylator kręci się na najniższych obrotach, jeśli przeglądarki/flashe, programy itp są pozamykane, to się wyłącza. Jak windows będzie na tym działał, to nie wiem - nie używm MSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Miłosz za info, ogólnie wcześniej nie miałem do czynienia z tą marką a w internetach to można różne cuda wyczytać :) Sprzętu nie będę rozkręcał a przymiarkę robię do tej wersji http://allegro.pl/lenovo-y510p-i7-4700mq-8gb-1tb-ssd-gt755-w7-office-i3871472320.html Na razie szukam coś z matową matrycą. Widziałem też wersje z dyskiem SSD 128 plus 1 TB zewnętrzny, ale z win8 na pokładzie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też Lenovo G570 - po roku działania praktycznie 24h na dobę, padł mi dysk (tzn, działał ale zaczął stukać i w trakcie stykania się zwieszał po czym po kilku minutach wracał do normalnej pracy). W poniedziałek wysłany na gwarancji w piątek przyszedł z nowym dyskiem i Windowsem - jeszcze to tybło między nowym rokiem - więc działa to dość szybko.

 

Generalnie w mojej polecam tą firmę - chyba też są tam w bebeszkach jakieś podzespoły IBM (ale nie wiem czy tych konkretnie czy thikpadach wyłącznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

O, śmiesznie, mam takiego Y510p za sobą (wersja z matrycą full HD). Fajny sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×