Skocz do zawartości
esterling

Zagrywamy.pl - zagrajmerstwo, publicystyka i forum

Polecane posty

Witajcie,

zdaję sobie sprawę, że wielu przerazić może sformułowanie "zagrajmerstwo", niemniej jednak słowo to dobrze oddaje dynamicznie rozwijający się segment rynku: nagrywanie let's play'i, streamowanie gier, itd.

 

Zagrywamy.pl - to nie tylko klasyczny serwis informacyjny o grach, ale przede wszystkim platforma umożliwiająca publikowanie swoich filmów czy udostępnianie streamów. Stawiamy również na publicystykę o silnie subiektywnym rysie, a więc felietony czy teksty o rynku gier, YouTube czy Twitch.

 

Co odróżnia nas od innych serwisów o tej tematyce? Zagrywamy.pl to kompleksowy serwis, będący platformą umożliwiającą dotarcie do grona potencjalnych odbiorców, podczas gdy inne serwisy to po prostu fora.

 

Zapraszam do oceny. :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę słowo jest, bowiem wśród nagrywających normalnie funkcjonuje. To taka próba upchnięcia w jeden wyraz całego zagadnienia. ;) Nie jestem fanem tworzenia słów takich jak to, ale jednak w środowisku funkcjonuje, więc i ja wykorzystuję. ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis ok. Strona jak strona. No właśnie. Niczym się nie wyróżnia. Na początek jednak rozjaśniłbym kolorystykę, bo po oczach wali.

 

Nie ma takiego słowa. To, że ktoś go używa, nie oznacza od razu, że takie słowo może być uznane choćby za część mowy potocznej. Graczem jestem od nastu lat, ale ten twór słyszę pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyki na pewno nie zmienimy, bowiem wcześniej używaliśmy zdecydowanie jasnej i zmiana była jak najbardziej świadoma. Co więcej, wszystkim naszym dotychczasowym użytkownikom nowa kolorystyka bardzo się podoba.

 

Nie widzę sensu dyskusji nad słowem, już na początku wspomniałem, że nie jestem fanem czy zwolennikiem tego słowa, ale wśród nagrywających funkcjonuje, więc zdecydowałem się go użyć. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Mi strona się nie podoba. Naprawdę można oślepnąć. Po 10 sekundach czytania tekstu na stronie miałem dość. Ciemne tło, ciemna czcionka. Oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może w Twoim przypadku to kwestia tego jak monitor wyświetla kolory. Niemniej wygląd testowałem na rozlicznych monitorach, jak i podsyłałem sporej rzeszy osób i nikt na kolor czcionki się nie uskarżał. Cóż, nie dogodzę każdemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×