Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gieka

[wirtualny] szybki + ssh + git

Polecane posty

Witam,

przejrzałem ranking ale nadal nie jestem w stanie po opiniach wybrać hostingu dla mnie.

Szukam wirtualnego hostingu, który będzie cechował się szybkością (dobre łącza + serwer inny niż Apache). Dodatkowo wymagane jest, aby był dostęp po SSH i aby była możliwość klonowania repo GITowego.

 

Nie zależy mi bardzo na polskiej lokalizacji. Może być gdzieś w europie. Najmniej istotna jest cena o ile nie będzie z kosmosu.

 

Możecie coś polecić?

Edytowano przez gieka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rocznie około 100 - 200zł w przypadku małego pakietu. Zależy mi na tym, żeby można było powiekszać płynnie parametry bo z czasem będę dokładał stron.

 

SSH mi potrzebne do tego żeby w łatwy sposób deployować kod. Dopisałem do postu, że jeszcze GIT wymagany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Zerknij na naszą ofertę - konkretnie na pakiet MD2.

 

SSH to u nas podstawa, a to konto daje Ci pełne możliwości. Repozytorium możesz umieścić na naszym serwerze do repozytoriów (niezależnym od głównych serwerów), lub inicjalizować repo bezpośrednio na serwerze WWW.

 

Jako daemona http używamy szybkiego NGiNX z naszymi autorskimi patchami - a gdyby i to było za mało, każdy serwer WWW posiada swoją instancję Varnisha, przez który możesz cache'ować swoje strony.

 

Serwery zlokalizowane są w Polsce, w serwerowni ATMAN.

 

Cena roczna to 150 PLN, konto możesz przetestować przez pierwsze 14 dni za jedyne 2 PLN. Nie ma również żadnego problemu, by w trakcie trwania okresu rozliczeniowego, lub po jego ukończeniu (przed późniejszym przedłużeniem) przejść na niższy, lub wyższy pakiet, wystarczy skontaktować się z nami.

 

Jako, że konto kupiłbyś z polecenia na forum WHT, możesz skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego, który daje Ci 15% zniżki na pierwszą wpłatę:

 

FORUM_WHT

 

Wystarczy podać kod przy zamówieniu, lub przy późniejszym przedłużaniu konta.

 

Oprócz tego możesz skorzystać z kodu programu partnerskiego któregoś z naszych użytkowników na tym forum, co da Ci dodatkową zniżkę (którą można sumować razem z kodami promocyjnymi).

--

Pozdrawiamy,

Zespół MyDevil.net

Edytowano przez MyDevil.net (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×