Skocz do zawartości

Polecane posty

Przepraszam za odkop, ale posiada ktoś wersję tego panelu z tego 2014 roku, aktulanie na stronie vestacp.pl nie da się pobrać działającej wersji panelu w języku polskim, cały czas jakieś błędy - z oficjalnej strony panel instaluję się jak po maśle. Dodatkowo spolszczenie crashuje też wszystko i błąd wywala, a przed instalacją spolszczenia hulało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×