Skocz do zawartości
gary

[wirtualny] Zmiana hostingu

Polecane posty

Witam, od około roku mam hosting premium w biznes-host. Teraz chciałbym zmienić go na coś trochę lepszego i prosiłbym o jakieś propozycje.

Hosting ma utrzymywać 2 strony podobne do kwejk.pl (czyli głównie obrazki). Obecnie strony odwiedza około 4000 ludzi dziennie. Najistotniejszą sprawą jest tutaj transfer (najlepiej bez limitu) no i ogólna wydajność hostingu.

Najbardziej interesowałby mnie jak najlepszy serwer wirtualny spełniający te wymagania. Wolę nie przerzucać się na żadne vps ani serwery dedykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ofert nolimit nie obraczonych pewnymi kruczkami (ale co najmniej przepustowością łącza). Jaki masz budżet? Jakie parametry? Jakie obciążenie generujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał pedro84, nie ma czegoś takiego jak no-limit, więc ten punkt bym sobie odpuścił.

Patrząc na to co oferuje pakiet premium na biznes-host, proponowałbym Ci przesiadkę na jeden z serwerów wirtualnych w IQ.pl.

Jeśli chodzi o wydajność na pewno dadzą radę, mają też większe limity transferu,

Nie wiadomo natomiast jakie obciążenie CPU generuje Twoja strona, więc też ciężko tu coś poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opcjonalnie hostingi oparte o dedyki w OVH , tam jest nolimit :P ( na starej ofercie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chciałbym zmienić go na coś trochę lepszego i prosiłbym o jakieś propozycje.

 

Jaki masz budżet na ten serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli podałem zbyt mało informacji, ale nie znam się za bardzo na hostingu i nie wiedziałem co będzie przydatne.

Jeśli chodzi o budżet, to powiedzmy, że chciałbym się zamknąć w 400 - 500 zł/rok.

Co do generowanego obciążenia, to może jakieś wskazówki jak mogę to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do generowanego obciążenia, to może jakieś wskazówki jak mogę to sprawdzić?

Jeśli nie masz tej opcji w panelu pozostaje Ci tylko zgłosić się do supportu i poprosić o takie wyniki.

 

Z naszej strony polecam w takim przypadku nasz serwer z serii Basic Four:

http://mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Kilka danych:

  • Dysk 100GB (Bazy danych są zapisywane na dyskach SSD)
  • Transfer aż 200GB na miesiąc, daje to nam ~2.4TB transferu rocznie
  • Panel Directadmin + monitoring użytych zasobów w postaci wykresów i tabeli
  • Nielimitowana ilość opcji w panelu np FTP, subdomen, domen, MySQL itp.
  • Dwie wersje PHP do wyboru, 5.3.x oraz 5.4.x
  • 3 niezależne kopie zapasowe (24h, 7 dni oraz 30 dni), przechowywane na osobnym serwerze

Roczny koszt utrzymania serwera wynosi tylko 400 złotych netto (+ 20% UK VAT).

Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz support w systemie 24/7 poprzez chat lub helpdesk.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Proszę o kontakt na pw lub bezpośrednio do mnie na marek@biznes-host.pl z podaniem czemu szukasz alternatywy - w tym budżecie spokojnie możemy dobrać u Nas dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:



Pod podane wymagania najlepszym wyborem będzie pakiet BestHosting lub AmazingHosting.


Możesz skorzystać z aktualnej promocji:

"Każdy nowy klient może wykorzystać kod: WHT.2014.40%

Kod upoważnia do rabatu 40% na zakup usług VPS OpenVZ oraz kont hostingowych.


Jeżeli jednak posiadają Państwo usługę u innego usługodawcy to za ten fakt oraz przeniesienie usług do nas otrzymacie Państwo dodatkowe 20% rabatu, co daje możliwość otrzymania zniżki 60% !!!"


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×