Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Meyer

Maskowanie subdomeny inną subdomeną

Polecane posty

Witam, panowie otóż mam takie pytanie posiadam jeden skrypt na adresie test.domena1.pl i chcialbym zeby po wpisaniu test.domena2.pl przekierowalo mi na ten 1 adres(test.domena1.pl) maskując ją i pozostawiając w przegladarce URL test.domena2.pl kiedyś pamiętam coś podobnego robiłem na 1and1 w panelu ze mi wlasnie maskowalo ta 1 nazwe zastepujac nazwa domeny. Wybaczcie za taki opis, ale inaczej nie umiem tego problemu opisać. Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowano przez Meyer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się robi z użyciem <frame>.

test.domena2.pl to strona nie zawierająca nic poza ramką, wewnątrz której wyświetlana jest test.domena1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło, ale jest taki pasek biały na gorze, na dole i po bokach, da sie żeby to wstawić na full stronę? i rusz się to trochę.

 

mam kod:

 

<iframe name="Sklepik" src="http://xxx.domena1.pl/" width="100%" height="100%" frameborder="0">
</iframe>
dodałem: scrolling="no" i nie ma paska przewijania, ale nurtują mnie te paski białe po bokach
Edytowano przez Meyer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

margin i padding na 0 dla body tam gdzie jest wstawione iframe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekieruj sobię test.domena2.pl na serwer test.domena1.pl, i dodaj vhosta dla test.domena2.pl wskazującego na katalog test.domena1.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej po prostu zbindować pod vhost jedną domenę więcej. Chyba, że kierujesz na nieswój serwer, wtedy iframe musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×