Skocz do zawartości
MazuLuka

Ogólnotechnologiczne forum - Otfor.pl

Polecane posty

logo.png

 

 

Witajcie!

Poddaje waszej ocenie moje dość nowe forum oparte na MyBB. Tematyka forum jest chyba dość oryginalna, bo nie spotkałem się z nią jeszcze w internecie. ;)

Oceniajcie! :)

 

Otfor.pl

Edytowano przez MazuLuka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłeś w nazwie i grafice słowo "ogólnotechnologiczne" i uważasz, że odkryłeś eurekę :D ? o kurczę Panowie nowy Fejsbook chyba wyrośnie na dniach ...

 

Niczym forum się nie wyróżnia na tle konkurencji. Nazwa ciężka do zapamiętania.

 

Pomijam fakt, że nie ma takiego słowa, więc faktycznie innowacyjność na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie stwierdzić iż każdy twój nowy projekt coraz bardziej spada na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Forum wygląda całkiem nieźle (jestem fanem kanciatych kształtów :P ) z tym, że :

1. Nie sądzisz, że ten obrazek w tle totalnie nie pasuje do reszty forum?

nwElNeE.png

2. Fajnie by było gdybyś dodał jeszcze dział Social Media lub coś podobnego :>

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1.
Właśnie to moim zdaniem taki akcent, który przedstawia kosmos, który z kolei symbolizuje coś nieograniczonego, coś niepojętego jak nowe technologie.

Ad. 2.
Jak na razie i tak jest sporo działów, które nie mają wzięcia. Marketing internetowy i zarabianie można podciągnąć pod social media.

 

No, ale po głębszym zastanowieniu się i po braku zainteresowania projektem, zamierzam go zamknąć. Dzięki za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MazuLuka

A może po prostu za mało wiary w siebie i brak reklamy, ja bym tak szybko nie rezygnował...

 

PS. My się znamy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

No, ale po głębszym zastanowieniu się i po braku zainteresowania projektem, zamierzam go zamknąć. Dzięki za opinię.

Wydaje mi się, że projekt forum ogólnotematycznego (których jest multum w sieci) przez nie cały miesiąc (bo z tego co widze tyle to forum istnieje) nie jest w stanie osiągnąć oczekiwanego zainteresowania użytkowników. Takie forum to nie tylko zainstalowanie skryptu, edycja ogólnodostępnego stylu. Dla użytkowników liczy się treść. Treść sama się nie napisze a nowi użytkownicy nie przyjdą i nie zaleją forum ciekawymi dyskusjami no chyba, że im zapłacisz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, aczkolwiek zbyt mało czasu, chęci na ten projekt jednak, więc nie ma co dalej tego trzymać i czekać na cud, bo jak sam napisałeś, liczy się treść, a sama się nie napisze. Nie mam nic do zaoferowania potencjalnym użytkownikom. Po miesiącu mogę to śmiało stwierdzić.

A i piszesz, że styl jest ogólnodostępny - gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×