Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam takie pytanie, jeśli będę sobie robił różne stronki na darmowych hostingach i domenach typu .cba.pl to jeśli zrobię na tym wartościowe strony, osiągną page rank 3,4 może 5, będzie na nich ruch i będzie realna popularność to jak coś da się takie strony sprzedać z ładnym zyskiem? Nie wiem co wpływa na wartość adresu www do kupienia ale pewnie najcenniejsze są domeny: .pl .com .net, eu .org A mi się podoba robienie stron na takim cba bo jest chyba najszybszy z tych darmowych, opcja instalacji różnych oprogramowań do wyboru a reklamę można wyłączyć za kilka złotych za 3 miesiące, więc to tak najtaniej i najprościej jak się tylko da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie, jeśli będę sobie robił różne stronki na darmowych hostingach i domenach typu .cba.pl to jeśli zrobię na tym wartościowe strony, osiągną page rank 3,4 może 5, będzie na nich ruch i będzie realna popularność to jak coś da się takie strony sprzedać z ładnym zyskiem? Nie wiem co wpływa na wartość adresu www do kupienia ale pewnie najcenniejsze są domeny: .pl .com .net, eu .org A mi się podoba robienie stron na takim cba bo jest chyba najszybszy z tych darmowych, opcja instalacji różnych oprogramowań do wyboru a reklamę można wyłączyć za kilka złotych za 3 miesiące, więc to tak najtaniej i najprościej jak się tylko da ;)

 

Odpowiem inaczej: pokaż mi dobrą stronę na subdomenie darmowym hostingu.

 

Edit: poprawiłem post.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się. Czasem ktoś technicznie nie obeznany w temacie, ale biegły w tworzeniu dobrej treści, zaczyna od darmowego hostingu, a potem już nic nie zmienia, bo boi się tej właśnie technicznej strony migrowania pomiędzy serwerami, kupnem domeny i zmianą adresu (DNSy, kofiguracja oprogramowania). Także rzadko, ale zdarzają się dobre strony na darmowych hostingach.

 

 

Ja jednak zwrócę uwagę na to, że chcąc takie konto na darmowym hostingu odsprzedawać będziesz z pewnością działał w sprzeczności z jego regulaminem. A nawet gdybyś chciał sprzedać samą treść a "siłę" adresu przenieść kupującemu przez HTTP 301, to na to (przekierowanie na zewnątrz) też większość darmowych hostingów nie zezwala.

 

Zatem darmowy hosting darmowym hostingiem, ale domena już raczej od hostingu niezależna.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem darmowy hosting darmowym hostingiem, ale domena już raczej od hostingu niezależna.

 

Mnie właśnie o to chodziło. Zmieniłem post.

 

 

Np : http://gab-rys.pl/ http://zabawki-dla-dziewczat.ddl3.pl/ http://downtube.pl/ http://starebojanowo.ml/ wszystko na darmowym hostingu DDL2.PL i strony są bardzo dobre. Zależy od polityki hostingu.

 

Zweryfikuj swoje rozumienie terminu "dobra strona", ok, może downtube.pl by się wpisało. Z resztą, mamy i tak nieporozumienie. Edytowałem pierwszy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem twojej zmiany. po moim poście ją zrobiłeś :) więc nie czepiaj się.

 

Nie czepiam się. Zmieniłem posta po poście Twoim i Piotrka, bo zauważyłem, że mój skrót myślowym, był zbytnim skrótem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na myśli również i takie w darmowych subdomenach. Jeśli ktoś nie nosi się z zamiarem sprzedaży, ani nie przykuwa uwagi do zarabiania na swojej stronie, to dla niego wielkiej różnicy nie ma.

Choć oczywiście pojęcie "dobra strona" jest względne i zapewne każdy z nas w innym miejscu określi granicę, które strony już takie są, a które nie.

 

Ale do zastosowania Rosomaka - czyli budowa pozycji z zamiarem sprzedaży - zdecydowanie nie darmowe subdomeny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na myśli również i takie w darmowych subdomenach. Jeśli ktoś nie nosi się z zamiarem sprzedaży, ani nie przykuwa uwagi do zarabiania na swojej stronie, to dla niego wielkiej różnicy nie ma.

Choć oczywiście pojęcie "dobra strona" jest względne i zapewne każdy z nas w innym miejscu określi granicę, które strony już takie są, a które nie.

 

Ale do zastosowania Rosomaka - czyli budowa pozycji z zamiarem sprzedaży - zdecydowanie nie darmowe subdomeny.

 

Zdecydowanie. Tym bardziej, że taka "domena" nie należy do niego. Z resztą o kwestiach przekierowań już napisałeś.

 

Co do dobrej strony, to sądzę, że tyle opinii ilu użytkowników, mających jakąś wiedzę na ten temat. Inna sprawa, że pewne czynniki wspólne można zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie liczy się hosting tylko ale jeszcze domena na której stoi dana strona. Jeśli stronka jest z darmowym hostingiem i jeszcze domeną .cba.pl to ma mniejsze szanse na dobre sprzedanie się, chyba że będzie miała bardzo duży ruch i dobrą treść i jakoś na lewo się wymienić, ktoś robi przelew i daje mu się wszystkie dane do logowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×