Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
polan

[FORUM] reaktywacja SerweryCS.eu silnik mybb

Polecane posty

Witam, zapraszam do oceny forum, http://serwerycs.eu/index.php nie ma tam czego zwiedzać lecz zależy mi na ocenie wyglądu oraz czy warto coś zmienić co do działów itp. Obecnie to forum świeci pustkami, co staramy się wypełnić.

 

Pozdrawiam liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam do oceny forum, http://serwerycs.eu/index.php nie ma tam czego zwiedzać lecz zależy mi na ocenie wyglądu.......

 

Nie gniewaj się ale chyba ktoś powinien to wyprostować. Podstawowa sprawa to fakt, że forum niczym się nie wyróżnia. Rozmieszczenie elementów, sposoby użycia grafik - modułów , wielki baner który posiada milion podobnych form internetowych ukierunkowanych na tą samą tematykę. Jest tyle fantastycznych silników pod fora, które posiadają rewelacyjne skórki a ich potencjał potrafi zmienić zupełnie oblicze for internetowych więc nie rozumiem dlaczego starasz się powielać wytarte schematy. Nie lepiej uderzyć w coś unikalnego? W coś co sprawi że użytkownicy postanowią się przenieść z dyskusją? W obliczu takiej ilości - wielu społeczności oparcie projektu o takie rozwiązanie jakiego użyłeś spowoduje na 99% że forum upadnie. Dlaczego właśnie 99% ? Ponieważ daje 1% szansy że jak masz bardzo bogatego wujka i zaczniesz rozdawać ipod -y za rejestrację i aktywne uczestniczenie na forum ,masz szansę by forum z obecnym wizerunkiem odniosło jakikolwiek sukces. Ale czy to jest sukces?

 

Na koniec - forum niczym szczególnym się nie wyróżnia.

 

Opcje:

1.usunąć i zapomnieć o temacie

2.usunąć i zbudować od podstawa

3.zapytać rodziców czy nie masz bogatego wujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wujka bogatego nie mam, więc zostaje 2 wariant - upadek forum. Nie mam powodów aby się gniewać, pytanie czy Ty jesteś aż na tyle pewny swego uważając że 99% podobnych do mojej strony upada? Wątpię.. Oczywiście wiem do czego nawiązujesz lecz nie uważam aby to co przedstawiłeś było oparte na faktach. Zatem wybieram opcje 4. Robię to co sprawia mi przyjemność i staram się rozbudować to co zacząłem.

 

@Rafox

 

Niestety nie możemy go usunąć, takie warunki.

Edytowano przez polan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można dodać jeszcze opcję czwartą, czyli zamiast pieniędzy na reklamę/nagrody/upominki itp. wstawić można charyzmę wraz z już posiadaną (dzięki charyzmie właśnie) dużą grupą znajomych i przyjaciół zainteresowanych tematem i chcących pomóc.

 

 

Moje uwagi do wyglądu takiego jaki jest (takie rzucające się od pierwszego wejrzenia): zbyt wielki baner na górze strony oraz powtarzany przez wielu błąd "jeśli widzisz tą informację" (zainteresowany jestem informacją, ale widzę informację, zainteresowany jestem książką, ale czytam książkę, miałbym ochotę na taniec z dziewczyną, ale spoglądam jedynie z drugiego końca sali na dziewczynę, niestety bardzo wiele osób popełnia ten błąd, nawet osoby publiczne, nawet te, które powinny być odpowiednio pod względem języka polskiego wykształcone, jak dziennikarze w prasie i telewizji, przyczyniając się tym samym do jego rozpowszechnienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za słuszną uwagę co do błędu który został poprawiony. Niestety tak jak już pisałem baner jaki jest musi zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samą postać strzelca i nazwę domeny można zostawić jak jest.

Ale tło od góry naprawdę bym przyciął pozostawiając tylko mały margines ponad sylwetką i podniósłbym menu i pozostałe elementy forum, by w ten sposób zmniejszyć margines dolny (pod sylwetką strzelca).

Jakiekolwiek są powody pozostawienia baneru jak jest - osobiście dążyłbym do takiego rozwiązania.

 

 

Zastanawiam się też, czy w ramach poprawności politycznej i dążenia do równouprawnienia tworzenie grupy "płeć piękna" nie będzie przez niektórych krytykowane. ; )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kolejne propozycje, oczywiście pozmieniałem tak jak to przedstawiłeś, co również mi się to podoba. ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×