Skocz do zawartości
RafoX

identyfikacja

Polecane posty

Witajcie :)

Sprawę opiszę dość rozlegle może ktoś mi jakoś pomoże.

Od pewnego czasu z kimś koresponduję praktycznie nawet można powiedzieć ponad roku.

To nie żadna sex randka ani nic po prostu rozmawiamy. Na pewien czas kontakt się zerwał co prawda z bardzo dziwnych powodów ale mniejsza o to. Ta osoba wydaje się być całkowicie anonimowa... nie mam do niej telefonu wcześniej miałem obecnie zmieniła. Teraz tylko czasami gg i maile.

Po pewnym czasie coraz bardziej zaczęło mnie interesować na ile te dane która ta osoba mi podaje są prawdziwe. Więc postanowiłem je sprawdzać.

Tak po cichu aby ona też nie wiedziała że ja to robię :)

I więc tak postanowiłem sprawdzić adres zameldowania heh taki traf że niby miałem akurat nie daleko po trasie więc przejadę się . Jak się okazało Miejscowość taka jest ulica też jednak już numeru domu nie ma :)

Ok pomyślałem może źle zapamiętałem, postanowiłem poszukać troszkę głębiej.

Mam pewne układy w służbie zdrowia więc przeszedłem się do pobliskiej przechodni.

Jak się okazuje nie mają w swojej bazie takiej osoby ani w jej miejscowości ani w pobliskich a to jedyny oddział na całą okolicę i wiedziałem że tam jest zapisana.

Czy jest jakaś szansa aby zweryfikować tą osobę ?

Mam jej zdjęcie nr gg, maila no i chyba tylko tyle... ostatnio nawet dostałem świąteczną kartkę tradycyjną pocztą jednak adres z tyłu nie był napisany a po znaczku pocztowym zauważyłem że zaksięgowała go poczta w tej miejscowości co byłem więc na pewno musi mieszkać gdzieś tam.

Widocznie podała mi inne imię lub nazwisko.

Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś by mi podpowiedział jak mogę to rozgryźć.

Jeśli ktoś nie chce w tym temacie to na pw niech napisze.

Proszę nie traktować tego tematu do śmiechu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem staroświecko. Zaproś na kawę :)

 

Nie ma takiej możliwości.

Raz że ja nie chcę a swoją drogą ta osoba.

Tak jak pisałem wcześniej to nie żadna randka ani nic.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak nie mogę nic dopasować.

A gmina jednak liczy sobie kilka miejscowości.


Chciałem nawet odpisać na list :) wiadomo adres wtedy bym dostał.

Jednak dostałem prośbę o mailowy odpis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafał, widocznie ten ktoś nie chce i powinieneś to uszanować. Zabawa w domorosłego detektywa może mieć złe skutki. Zachowaj się rozsądnie i odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andrzeju,

Tak też myślałem że zapewne nic nie wymyślę.

Od pewnego czasu i tak ciekawość znikła jednak dla pewności chciałem zapytać was czy coś można zrobić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zatrudnij fachowca.

Gra nie warta raczej świeczki.

Wiadomo nie małe finanse wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak bardzo chcesz jej dane. Ja jakoś nigdy nie byłem przekonany do osób piszących do mnie tak nagle (zazwyczaj wszystkich poznaje przez znajomych na wyjazdach czy imprezach) ale jak już ktoś do mnie piszę i coś mi śmierdzi w tej osobie to szukałem konkretnie... ale tak jak już ktoś napisał.

 

Zabawa w domorosłego detektywa może mieć złe skutki. Zachowaj się rozsądnie i odpuść.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak bardzo chcesz jej dane. Ja jakoś nigdy nie byłem przekonany do osób piszących do mnie tak nagle (zazwyczaj wszystkich poznaje przez znajomych na wyjazdach czy imprezach) ale jak już ktoś do mnie piszę i coś mi śmierdzi w tej osobie to szukałem konkretnie... ale tak jak już ktoś napisał.

 

 

Mat tak jak pisałem nie mam zamiaru się nad tym bardzo zagłębiać i szukać :)

Tak z Ciekawości założyłem temat aby zobaczyć czy są po prostu jakieś sposoby jeśli nie to OK niech tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz zaprosić na kawę, ale chcesz wiedzieć kim jest ta osoba? Chyba nie do końca napisałeś wszystko.

 

Pewne szczegóły zostawiłem dla siebie ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mat tak jak pisałem nie mam zamiaru się nad tym bardzo zagłębiać i szukać :)

Tak z Ciekawości założyłem temat aby zobaczyć czy są po prostu jakieś sposoby jeśli nie to OK niech tak będzie.

 

Są sposoby, ale te co mi przychodzą do głowy są nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przejście po przychodniach itp też są raczej nielegalne... Takie placówki nie mogą podawać danych personalnych... Więc jak chcesz coś sensownego powiedzieć aczkolwiek mało legalnego to chyba nie ma problemu :)

 

Sam byłbym bardzo ciekawy kim jest taka osoba... Chociaż z czystej ludzkiej ciekawości :)

 

PS: Rozumiem, że przeorałeś google po emailu nr. gadu, imieniu+miejscowości itp?

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przejście po przychodniach itp też są raczej nielegalne... Takie placówki nie mogą podawać danych personalnych... Więc jak chcesz coś sensownego powiedzieć aczkolwiek mało legalnego to chyba nie ma problemu :)

 

Sam byłbym bardzo ciekawy kim jest taka osoba... Chociaż z czystej ludzkiej ciekawości :)

 

PS: Rozumiem, że przeorałeś google po emailu nr. gadu, imieniu+miejscowości itp?

Tak, google przeorane po mailu imieniu nazwisku miejscowości, gg nr tel na fb też brak a nawet przeszukałem szkoły na nk :)

 

Ale szczegóły są najważniejsze ;)

 

Andrzeju, oj za długo by to wszystko opisywać, po co zawalać miejsce w bazie danych ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie znalazłeś w sieci nic, adres nie istnieje (swojego adresu sie nie zapomina) to znaczy, że KTOS specjalnie ukrywa swoja tożsamość. Pytanie w jkaim celu i co chce od Ciebie. Nad tym sie zastanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×