Skocz do zawartości
sebaklord

Opinie server4you.du

Polecane posty

Witam, co sądzicie o hostingu server4you.du ? chciałbym tam kupić srv large ;) A i na ile muszę kupić minimum srv? Wiem, że były tu opinie lecz z 2006 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Server4you.de ew. server4you.com (ta sama firma) :)

Polecam, miałem dedyka tam rok temu, był to jeden z tańszych, stabilnie trzymało się wszystko, ale ddos poleciał i zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie mam pojęcia czy warto w ten srv inwestować :( ewentualnie znacie stabilne hostingi z podobną ceną? (i zeby windows byl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie polecam. Miałem domenę klienta i 3 serwery, migrowałem do Hetznera, rozwiązałem z nimi umowę na serwery. Fakturowali mnie jeszcze przez 2 miesiące, support nie odpowiadał na maile. Potem przestali. Po pół roku chciałem zmienić rekord A w domenie, okazało się, że nie mam dostępu do panelu (mimo, że domena była opłacona), support odpowiadał w ciągu mniej więcej 36 godzin. Okazało się, że nie mam dostępu, bo nie mam żadnego serwera - wystarczy, że wykupię serwer i będę miał dostęp. OK, wyklikałem serwer, dostałem odpowiedź po 6 godzinach, że niestety - ale mam zaległości finansowe. Znów support, odpowiedź, że muszę wpłacić $74. Wpłaciłem. Dostałem kolejną wiadomość, że to zaległości za jeden serwer, ale pozostały jeszcze dwa na $296. Potem jeszcze tydzień przepychanek, odpuściłem sobie. Od pierwszego maila do supportu, do tego, że zostały jeszcze płatności za dwa serwery minęło 27 dni.

Czy już mówiłem, że nie polecam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyki chodzą tam ok - nie narzekam.

Natomiast VPS w tej firmie to jakaś porażka.

Dziś od 6 rano leży. Średnio co 1-2 tygodnie są całodzienne pady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×