Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
viphost.pl

HotScripts.pl - Katalog hostingu, warto dodać, za darmo!

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Od dziś startuje serwis http://www.hotscripts.pl zapraszam do odwiedzenia szczególnie was, ponieważ na łamach serwisu umieściłem kategorię 'Hosting stron'. Możecie tu zamieścić odnośnik do swojej firmy całkowicie za darmo. Nie muszę was przekonywać, że to świetna grupa docelowa właśnie dla firm świadczacych usługi hostingu, bo wszyscy to wiedzą. Odwiedzają nas głównie webmasterzy a to oni są najczęściej klientami tej usługi.

 

Strona jest całkowicie niezależna, mamy własny serwer, dlatego każdy może się u nas zareklamować. Udostepniamy reklame komercyjną na stronie głównej, reklamę banerową, reklame w postaci sponsorowanych produktów oraz darmową jak przedstawiłem wyżej. Gorąco zachecam do dodawania stron.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona działa jak silnik starego "małego fiata" - przy czwartej próbie odpalenia... zadziałała :)

Ciekawe jest info "O nas"...

Info about HotScripts.pl
Ponadto szukam jeszcze regulaminu... Skoro napisano na stronie:
Udostepniamy reklame komercyjną na stronie głównej, reklamę banerową, reklame w postaci sponsorowanych produktów oraz darmową jak przedstawiłem wyżej.
to powinien być regulamin korzystania z usług.

 

Przyjrzę się rozwojowi tegoż Katalogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Co do serwera to rzeczywiście dziś kiepsko działał

 

działał? ja w dalszym ciągu nie moge wejść na ta stronę.. ale ping dolatuje w expresowym czasie więc coś z serwerem jest schrzanione. tracert leci do elsatu a to kablówka. czy o znaczy, że ten serwis stoi na domowym kompie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

1. wlasnie mi sie uruchomila strona.. w koncu :)

2. siec lokalna, lacza pewnikiem z tpsa (bo niby skąd?) ;-0

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|

|                                      WinMTR statistics                                   |

|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |

|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|

|            z.kat_ar4.do.kat_r1.tpnet.pl -    0 |   70 |   70 |    0 |   22 |   94 |   31 |

|             z.kat_r1.do.kra_r1.tpnet.pl -    0 |   70 |   70 |    0 |   24 |   78 |   16 |

|             z.kra-r1.do.kra-r2.tpnet.pl -    0 |   70 |   70 |    0 |   27 |  422 |   15 |

|             z.kra-r2.do.war-r4.tpnet.pl -   32 |   70 |   48 |   15 |   33 |  110 |   31 |

|            do.war-ar9.z.war-r4.tpnet.pl -    5 |   70 |   67 |   15 |   34 |  140 |   47 |

|                            213.77.0.178 -    0 |   69 |   69 |   15 |   27 |   63 |   31 |

|                          81.210.126.193 -    2 |   69 |   68 |   15 |   28 |   78 |   31 |

|                           81.210.126.94 -    0 |   69 |   69 |   15 |   37 |  109 |   31 |

|             Jaworzno-gw-fe0-0.inetia.pl -    2 |   69 |   68 |   15 |   56 |  453 |  313 |

|                            81.210.127.9 -    3 |   69 |   67 |   15 |   38 |   78 |   32 |

|                   do-elsat.ipartners.pl -    0 |   69 |   69 |   31 |   41 |  110 |   47 |

|        rsl-lok-erg-z-zoo-T.elsat.net.pl -    2 |   69 |   68 |   31 |   44 |  110 |   31 |

|              host-D9ADA03D.elsat.net.pl -    2 |   69 |   68 |   31 |   44 |  110 |   62 |

|________________________________________________|______|______|______|______|__
____|______|

 

 

Wysłany Sro Lis 17, 2004 2:43 pm:

 

Ideą serwisu jest stworzenie najwiękrzego w Polsce katalogu skryptów i komponentów.

 

wstyd i hańba... :| :shock:

 

Wysłany Sro Lis 17, 2004 2:54 pm:

 

hosting.any.pl -> polecam dział O NAS:

http://hosting.any.pl/?p=10

:)

 

to może ten hosting jest na domowym kompie? he he żartuje... (ale nic wykluczyc nie można :)

 

Apache/2.0.51 (Fedora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet czy ta strona jest zgłoszona do wyszukiwarek. Poznałem jej adres kilka dni po tym jak kupilem :) A to dlatego, że znam właściciela i umówiłem się z nim na gg. Jak narazie nie narzekam, były 2 ciężkie dni ale raczej bez zarzutów działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nawet czy ta strona jest zgłoszona do wyszukiwarek. Poznałem jej adres kilka dni po tym jak kupilem :) A to dlatego, że znam właściciela i umówiłem się z nim na gg.  Jak narazie nie narzekam, były 2 ciężkie dni ale raczej bez zarzutów działa.

 

jak mozecie mowic o czyms co nie dziala

nasz serwer rusza dopiero za kilka dni , a wy juz pierd*** ze macie konta , i ze serwer kuleje, nie no normalnie idio** ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nawet czy ta strona jest zgłoszona do wyszukiwarek. Poznałem jej adres kilka dni po tym jak kupilem :) A to dlatego, że znam właściciela i umówiłem się z nim na gg.  Jak narazie nie narzekam, były 2 ciężkie dni ale raczej bez zarzutów działa.

 

jak mozecie mowic o czyms co nie dziala

nasz serwer rusza dopiero za kilka dni , a wy juz pierdo*** ze macie konta , i ze serwer kuleje, nie no normalnie idio** ,

 

:shock:

fobi popraw cenzure :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

To chyba rozpoczyna opinie o tym co tam powstanie...

 

jak mozecie mowic o czyms co nie dziala  

nasz serwer rusza dopiero za kilka dni , a wy juz pierdo*** ze macie konta , i ze serwer kuleje, nie no normalnie idio** ,

 

:arrow: Wypowidz godna administratora - - NO COMMENT - - :!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Uzytkownik zbanowany i nie mam litosci dla takich osobnikow. Cenzure trzeba wklepac ale zastanawiam sie, czy jest potrzeba.

Uwazam, ze pozostawienie takiej wypowiedzi bardzo ladnie swiadczy o osobie, ale jesli uwazacie, ze trzeba to jakos wycenzurowac to piszcie.

 

 

/maly edit

 

O to co otrzymalem od uzytkownika, ktoremu "dalem bana"

From: "Adrian Bysiak" <bysiu@bysiu.info>

To: <admin@webhostingtalk.pl>

Subject: Re: Your account is now blocked

Date: Wed, 30 Mar 2005 19:38:59 +0200

 

po***y   <--- tutaj jest odpowiedz!

 

----- Original Message -----  

From: <admin@webhostingtalk.pl>; "Fobi" <admin@webhostingtalk.pl>

To: <bysiu@bysiu.info>; "'hosting.any.pl'" <bysiu@bysiu.info>

Sent: Wednesday, March 30, 2005 7:38 PM

Subject: Your account is now blocked

 

Hello, hosting.any.pl

 

You account on Web Hosting Talk.pl has been blocked.

 

The reasons for this can be numerous, this final warning is received because of this post http://www.webhostingtalk.pl//viewtopic.ph...php?p=5802#5802 that  

you have made.

If you don't see why you've recived this warning you could try contact Fobi,  

who gave the warning, explaining your post,

and that you don't understand why this warning was given.

 

--  

Dziękujemy, zespół WebHostingTalk.pl

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Jednak ocenzurowalem troszke te posty. Nie mozna zostawiac w postaci jawnej takich wypowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Tutaj tez jest, ale trzeba "powklepywac" slowa do cenzury, jak narazie nie bylo takiej potrzeby (sa powklepywane niektore literowki i bledy ortograficzne)

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sie zareklamował, omg, nie ma to jak dobrze wypozycjonowana reklama. Swoją drogą już dawno mnie tam nie ma (na szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×