Skocz do zawartości
Frugo

Szukam PILNE!

Polecane posty

Szukam VPS testowego. pod gre MuOnline ;)

 

 

Lub VPS gdzie takiego kupie oprócz awhost.pl i ovh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

pod gre MuOnline

W sensie pod grę czy pod serwer? Bo jak pod grę (bota) to potrzebujesz karty graficznej, czyli VPS odpada.
Na pewno potrzebujesz windowsa. Jaki masz na to budżet? Pamiętaj, że potrzeba do tego sporo ramu lub ~3gb pamięci wirtualnej - ale że dyski w VPS'ach są wspójdzielone nie opierałbym tego na swapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy firmy hostują MuOnline? Z tego co ja wiem (tyle, że zajmowałem się dobre kilka lat temu tym). To jedyne dostępne pliki serwerowe to były jakieś z chińskimi znaczkami, ewentualnie przetłumaczone na angielski, w jakiś sposób wykradzione, często zabugowane (chyba, że komuś się udało coś naprawić - znaleźć jakieś pomoce też było ciężko) i nawet zdarzało się, ze webzen "przymykał" te największe prywatne serwery. Coś by się zmieniło w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy firmy hostują MuOnline? Z tego co ja wiem (tyle, że zajmowałem się dobre kilka lat temu tym). To jedyne dostępne pliki serwerowe to były jakieś z chińskimi znaczkami, ewentualnie przetłumaczone na angielski, w jakiś sposób wykradzione, często zabugowane (chyba, że komuś się udało coś naprawić - znaleźć jakieś pomoce też było ciężko) i nawet zdarzało się, ze webzen "przymykał" te największe prywatne serwery. Coś by się zmieniło w tej kwestii?

Właściciel Awhost miał (lub ma) spory serwer Muonline. Udostępnia go teraz w swojej ofercie przez co jest znany w przez hosterów MUO.

Ja bym brał Awhost - do 200 zł na pewno Ci coś zaoferuje - zresztą daje dodatkowo anty ddos w cenie.

 

btw- Jak możesz skontaktuj się ze mna - może potrzebujesz grafiki ew. layouta? (PW)

 

Edytowano przez Nazgul (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyślę na awhost... Dziękuje wszystkim....Nawet mają PLiki IGC NETWROK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×