Skocz do zawartości
xorg

[Zlece] Konfiguracje srodowiska Linux pod strony WWW

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

zawsze korzystalem z uslug pewnej osoby w kwestii konfiguracji, lecz od pewnego czasu nie moge z nia sie porozumiec wiec poszukuje nowej, zaufanej osoby.

 

Zlecenie dotyczy:

 

- Zainstalowanie DirectAdmina + skonfigurowanie wszystkiego pod duzy ruch

- instalacja Apache z nowej galezi

- instalacja Mysql 5.5

- instalacja xcache

- instalacja serwera pocztowego

- instalacja serwera DNS (serwer bedzie miec dwa albo trzy adresy IP)

- ustawienie odpowiednio partycji i RAID (beda dwa dyski SSD oraz dwa SATA - zapis z mirroringiem na wypadek awarii jednego z dyskow + na SSD maja byc tylko bazy danych)

 

Byc moze o czyms teraz zapomnialem, ale z pewnoscia najwazniejsze rzeczy sa wypisane wyzej. Na serwerze beda dzialac dwa duze fora (bazy po kilka gb).

 

Wszystko oparte na Debianie, swiezy, czysty system (migracja z innego serwera). Serwerownia to leaseweb.

 

Na kiedy?

 

Sprawa nie jest jeszcze pilna, calosc musialaby sie odbyc w przyszlym tygodniu (dokladny termin do dogadania, jednak sklaniamy sie ku koncowi przyszlego tygodnia).

 

Zapraszam do kontaktu PW.

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej za to samo płaciłem maksymalnie 300 netto i nie u Józia emeryta ani Jasia gimnazjalisty tylko w szanowanej firmie zajmującej się stricte administracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za oferty. Dostałem ich kilka więc jak już przyjdzie czas to na pewno jest w czym wybierać :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uderzaj do Miłosza albo Krzyśka Kotkowicza - nie wiem jak z budżetem, ale będziesz zadowolony.

U mnie powinien się na styk zmieścić. Ale raczej bym wtedy rekomendował pakiet 10 godzin za 500PLN netto i wykorzystanie pozostałych kilku godzin później. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×