Skocz do zawartości
poppe

Alternatywne systemy płatności zagranicznych

Polecane posty

Witam,

Czy znacie moze jakies inne popularne, lub mniej popularne systemy platnosci typu PayPal, Skrill, Payza, dzieki ktorym mozna odbierac platnosci od ludzi z calego globu? Czy cos podobnego do PayPala czy Skrilla jeszcze istneje, aby bylo godne polecenia i zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddawałem dług bratu, który mieszka w UK i zdecydowałem się na EasySend. Przelew z Polski do UK (kwota 1500 zł) kosztowała mnie 19 zł. Wpłacić do nich trzeba do nich na konto (mają chyba w Alior Banku) a gdy odnotują wpłatę wysyłają kasę z angielskiego konta (wydaje mi się, że tak to właśnie działa). No na pewno taniej niż w przypadku western union co by kosztowało pewnie coś koło 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oddawałem dług bratu, który mieszka w UK i zdecydowałem się na EasySend. Przelew z Polski do UK (kwota 1500 zł) kosztowała mnie 19 zł. Wpłacić do nich trzeba do nich na konto (mają chyba w Alior Banku) a gdy odnotują wpłatę wysyłają kasę z angielskiego konta (wydaje mi się, że tak to właśnie działa). No na pewno taniej niż w przypadku western union co by kosztowało pewnie coś koło 100 zł.

 

ja polecam także transfery24.co.uk

 

a jesli chodzi o coś w podobie do paypal to:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×