Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
StOnA

SPRZĄTANIE MAGAZYNÓW - Wyprzedaż

Polecane posty

Witam

 

Kończę z biznesem który już stał mi się nieopłacalny.

 

Ze względu że wyzbywamy się starego sprzętu mogę sprzedać sporo leżaków magazynowych tj. części do serwerów HP, serwery HP g5, switch'e, serwery dell, wszystkie z procesorami D53xx, 54xx lub starsze które były kiedyś jako ewentualnie awaryjne, macierze dyskowe 12/16Hdd SATA , kontrolery 3ware 8/12hdd, karty wieloportowe z reguły 4x100Mb, KVM'y sieciowe jedno-portowe, pamięci serwerowe, płyty ITX, dyski SCSI z kontrolerami i wiele innych rzeczy których nawet nie ogarniam...

 

Mam również szafy 42U, mogę sprzedać na wagę a komuś się przydadzą jako szafa na ubrania czy na browary :) nawet mogę wysłać swoich chłopaków by dowieźli za paliwo+ obiad... :)

 

w sobotę i niedzielę przygotujemy z pracownikami zestawienie i wrzucę na forum.

 

Zasada sprzedaży:

będzie prosta.

 

Sprzęt wyceniamy razem z zainteresowanym, Wysyłamy, jak sprawny płacisz za sprzęt + wysyłkę jako darowizna na wskazane stowarzyszenie, bo pomoc się zawsze przyda młodzieżówce... :) więc cel jest, tylko czy Panowie się zgodzicie zapłacić ciut więcej aniżeli się da... :) Ja z tego nic nie otrzymam a wy będziecie mieli sprzęt i satysfakcję ze pomagacie małolatom.

Nie sprawdzam sprzętu bo i tak czasu mamy mało a Wam będzie łatwiej to zrobić...

 

 

Jeśli sprzęt nie jest dla Ciebie odpowiedni, ma wady, jest niesprawny lub z jakiegoś powodu go nie chcesz masz 5 dni na zwrot i odsyłasz na własny koszt.

 

 

W sobotę I niedziele przygotuję zestawienie.

 

Jeśli masz jakieś pytania możesz zadzwonić wysłać sms ...

 

Proszę o info w temacie, czy taki coś będzie Was interesować.

 

Proszę na razie nie wysyłać informacji PW...

 

Mam jeszcze 3 agregaty kipor... jednofazowe z automatyką już nie używane bo wymienione na 19kw...

 

6,5KW takie:

 

http://www.kipor.com/product/xiangxi.aspx?classid=144680341347500032&id=35

 

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

 

Odpowiadam potomnym : Agregaty mają przechodzone około 400 mt/h sprawne w jednym uszkodzone kółka 2 szt i padnięty akumulator 12V/18Ah

 

posiadam również

1 szt e5- 2640 i jeden E5-2687W był z radiatorem 2u jak znajdę w bałaganie to dołożę n(chyba ma 140watt ) - kwestia sprawdzenia czy działają bo wyjęte z serwera i zamienione na inne.

 

sprzedam za 1800zł pierwszy a drugi za 2,5k ..

 

Oddam również za darowiznę na stowarzyszenie w cenie po 300 /400 taniej

 

resztę napisze weekendową porą

Edytowano przez StOnA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×