Skocz do zawartości
qspu

Czy ten vps wystarczy pod serwer ts3 32 sloty

Polecane posty

Gość Kamikadze

1.5GHz zapewne i tak będzie się nudził :)

 

Ale też zależy od modelu heh. Starczy na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a 100 lub 200 slotów ? Osób tyle na pewno nie będzie ale stałe 30 gdyby było to jak to może wyglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tutaj musisz patrzeć tylko na transfer. Ale to już sobie zaobserwujesz przy tych 30 userów ile idzie transferu a później przeliczysz na więcej. Każda firma po dopłacie i kontakcie zwiększy ci transfer także tutaj nie ma problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj musisz patrzeć tylko na transfer. Ale to już sobie zaobserwujesz przy tych 30 userów ile idzie transferu a później przeliczysz na więcej. Każda firma po dopłacie i kontakcie zwiększy ci transfer także tutaj nie ma problemów :)

 

Bullshit kamikadze. TS3 nie zjada aż tak mało CPU, żeby patrzeć tylko na transfer. Trzeba patrzeć zarówno na transfer jak i na CPU.

 

Jak już pisałem wielokrotnie mój tsik działa sobie bardzo sprawnie przy 150 osobach zajmując ok 3/4 1 wątku 2-rdzeniowego intel atoma n2800 @1.86 GHz. Tyle, że to jest dedyk, a jednak wątpię żeby ktokolwiek na 1.5 wirtualizowanym GHz osiągnął aż tyle, nawet jak to jakiś xeonik.

 

100 to max imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale np mogę mieć aktywne 200 lotów i nie będzie to robiło wielkiej róznicy pomiędzy np 50 jeśli na serwerze będzie max 30 osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×