Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

Jeszcze nie widzialem opinie tego hostingu na forum,

Z tego co wiem ( domyslam sie ) to firma wspolpracuje z pnth.net,

Strony ktore korzystaja z rwi.pl działaja szybko i niezawodnie ( sprawdzalem w okresie tygodnia ).

 

 

Pozdrawiam, :twisted:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wspolpracuja z pnth.net :( bo to Reseller u nich.

Ciekawe ze na stronie sa linki do platnych ksiazek w helionie.

Wogole strona jest dziwna i niezcytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, okej :-P Strone maja jaka maja ale tu chodzi o sam hosting a nie o to, zeby siedziec na ich glownej stronie i gapic sie :wink: Mam strone na rwi.pl od padziernika 2005 (www.thestruktiff.rwi.pl) i co moge powiedziec: co jakis czas sa przerwy kiedy serwer jest niewidoczny (nie wiem czy lącze czy serwer) ale nie sa to jednak czeste przerwy: przez ten czas odkad korzystam z rwi.pl byly chyba 3 takie kilkugodzinne nocne przerwy. Sama oferta bardzo mi odpowiada bo dobry jak dla mnie jest stosunek powierchni dyskowej do transferu: 500MB/18GB (moj pakiet), MySQL x 10, konta pocztowe. Niby standard ale jak dla mnie ilosci poszczegolnych elementow pakietu hostingowego za swietnie dopasowane do moich potrzeb. Skusilem sie bo gdy szukalem hostingu interesowal mnie jedynie hosting oplacany za pomoca SMS i wzialem wtedy podstawowy. Ale ogolnie bardzo chwale RWI.PL i nie obchodzi mnie wyglad ich strony choc przyznam, ze moglaby byc lepsza :wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego hostingu !

Bardzo wolny jak na strony ktore maja ok 2000uniq dziennnie ... ehs .. brak slow

edit:

mialem tak wyupione uslugi ! czyli sprawdzilem .. przez miesiac uslugi sie pogorszyly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o tej firmie hostingowej RWI.pl.

 

 

Pozdrawiam,

Karol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam konto na RWI.Pl, jak dla mnie jest super mam nawet podpiętą domene. Strona moja jest na serwerze niemieckim mam obecnie pakiet EXTRA. Polecam ten hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam powtarzac ze nie jestem w zaden sposób związany z ta firma, jak mam to udowodnic??

 

 

Witam serdecznie poniewaz nie kożystam juz z modyfikacji przema nie bede mówił o wydajnosci na serwerach rwi.pl ale gdy miałem na phpbb by przemo to forum działało szybko i wydajnie. Zostałem zmuszony przejśc na IPB poniewaz moje forum atakował jakis bot lub coś innego. Dzisiaj wchodzac do panelu administracyjnego (Confixx PL) zostałem mile zaskoczony poniewaz gdy zobaczyłem pojemnosc konta to ujzałem oczom 1 gb(pomyślałem jakis błąd przeciez ja płace za 500 mega) postanowiłem rozwiazac ten problem i napisałem do pomocy technicznej rwi.pl (gg:721367 dostepna rózniez telefonicznie i droga e mail) zostałem mile zaskoczony słyszac ze zostałem objety promocja i dostałem wieksza pojemnosc konta oraz dostałem info ze teraz od maja kazdy użytkownik bedzie miał mozliwość wygrania konto VIP PRO na cały rok całkowicie za darmo. chciałem sie podzielic tym z wszystkimi, serdecznie dziękuje dowidzenia. Zapraszam do komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat bo mysle,ze warto.

 

Chcialem napisac co do stablinosc rwi.pl jest taka sama jak na poczatku.

Co klika godzin sypie im sie mysql,sa problemy z polaczeniem sie z baza.

 

Od wczoraj rano RWI.pl w ogole nie dziala do dzisiaj,ciagle nie dziala.Nie wiem co o tym sadzic czy rwi.pl padlo?Boje sie tego mialem tam pokazna baze danych,dawno nie robilem backupa i dlatego mam zle mysli,oby rwi.pl wstalo.Tylko dziwne,ze admini nie daja znakow co tam sie dzieje,tylko glucha cisza.

 

Moze,ktos z Was wie co jest z rwi.pl,ze od wczoraj nie dziala.Chyba nie padlo na amen?

 

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale co cię podkusiło, aby tam brać konta :D Mam znajomego który też ma tam konto i rozpacza ;). Rozmawiałem z adminem tego "hostinku" (parę miesięcy temu) i mogę powiedzieć "każdy bajer jest dobry". Starał się poważnie rozmawiać, ale jak starałem się dogłębnie pytać pisał "ja tego nie napisałem" :D

 

Strona na szablonie i to jeszcze beznadziejnie przerobiony mówi samo przez siebie jaka to "profesjonalna firma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×