Skocz do zawartości
belly1q

Państwa - miasta. Gra ktoś online?

Polecane posty

No tak, coś w tym na pewno jest :) Dawniej na kartkach grało się świetnie ale teraz wraz z rozwojem technologii postęp brnie naprzód :) Więc przenosi się wszystko do internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ale pewne rzeczy do neta ciężko będzie przenieść... Skaczące czapeczki, Chinczyk, Jaś i Małgosia, Monopoly... Nowe pokolenia to i tak mają raczej wszystko gdzieś, ale na przykład moje i nieco starsze to z sentymentem wspomina takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pewne rzeczy do neta ciężko będzie przenieść... Skaczące czapeczki, Chinczyk, Jaś i Małgosia, Monopoly... Nowe pokolenia to i tak mają raczej wszystko gdzieś, ale na przykład moje i nieco starsze to z sentymentem wspomina takie gry.

 

No tak, to na pewno nie będzie już to samo...

 

@pedro: po co miałbym reklamować grę która ma już 140 tys. lajków? Tego chyba już nie trzeba promować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do grania wymagane jest konto na gębo książce?

 

Tak, trzeba mieć konto na Fb - całość z założenia miała służyć właśnie grze ze znajomymi a, że Fb ma fajne api do tego to żal nie korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w mojej ocenie jest całkiem warta zainteresowania :) Gra się w nią całkiem dobrze, ale ten Facebook... chociaż przez Facebooka gra się pewnie promuje i to jest serce jej popularności - 157 tys. lajków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×