Skocz do zawartości
Gość

Twój-Support.pl

Polecane posty

Gość

Witam,

 

Chciałbym zasięgnąć porady, co można poprawić, dodać lub ulepszyć na mojej nowej stronie.

Jest to forum pomocy przy tworzeniu własnej strony WWW, gdzie możemy pobrać skrypty, dodatki i style.

Możemy także zasięgnąć pomocy od innych użytkowników.

Chciałbym już rozkręcić tą stronę, jednak wolę tego nie robić i poczekać aż profesjonalista się wypowie w sprawie ulepszeń i poprawek.

 

Link: Twój Support

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłbym od poprawienia stylu ( tzn. wgranie go w ogóle) bo templatka wam nie śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym zasięgnąć porady, co można poprawić, dodać lub ulepszyć na mojej nowej stronie.

Jest to forum pomocy przy tworzeniu własnej strony WWW, gdzie możemy pobrać skrypty, dodatki i style.

Możemy także zasięgnąć pomocy od innych użytkowników.

Chciałbym już rozkręcić tą stronę, jednak wolę tego nie robić i poczekać aż profesjonalista się wypowie w sprawie ulepszeń i poprawek.

 

Link: Twój Support

 

Pozdrawiam.

 

Szablon się nie wyświetla to raz.

Nasi użytkownicy napisali 1 wiadomość, tematów 1

 

Super ani nic nie pobiorę ani nie uzyskam żadnej pomocy :)

Zadbaj o treść i jeszcze raz treść.

Swoją drogą czemu jako skrypt wybrałeś tego okropnego Przemka?

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aktualnie pracuję nad poprawką stylu Infinity, który zamieszka na tym forum w skrypcie MyBB. Skrypt Przemo był przejściowy. Okey.

 

Poprawię skrypt, styl.

Treść, tutaj moje pytanie - pomoże ktoś rozreklamować forum? ;]

 

Edit:

 

Za 30 minut forum zostanie w pełni spolszczone, przeniesione na nowy skrypt i poprawione.

Wtedy proszę o opinie.

 

Pozdrawiam.

Edytowano przez Twój-Support.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem nie podawaj adresu z polskimi znakami (chyba, że domena jest IDN - w tym wypadku nie posiadasz wykupionego adresu IDN). Forum wygląda okropnie (kolorystyka mi osobiście nie pasuje), skrypt MyBB, a szablon na styl IPB. Logo jest również do poprawy. Nie widzę sensu publikowania pustego, nie dokończonego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Apropo kolorystyki, po prawej stronie w górnej części forum możemy wybrać taki kolor, jaki chcemy za pomocą kodu HTML lub wyboru automatycznego. Kolorystyka nie ma nic do rzeczy.

Okey, logo poprawię bądź skorzystam z usług profesjonalnego grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiesz, chyba forum na którym będą zamieszczane pliki z nieznanych źródeł, oraz takie, które są płatne a będą dostępne za darmo to forum warezowe.

 

Regulamin jest skromny ;] po co mam się rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka jak na forum warezowe :) Brak seo linków, ale ten regulamin mnie rozwalił :)

1. Administracja nie odpowiada za pliki umieszczone na serwerach.
2. Nie spamujcie ;]

Klauzura niedozwolona w punkcie 1.

Mylisz Klauzulę z Klauzurą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polityka prywatności na zlecenie pana 'juvenito' zostanie przygotowana jutro.

Dostępna będzie pod FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi też miło, Jakub jestem.

 

Owszem, masz tutaj rację, jednak skoro na tym forum użytkownicy będą dyskutować o tworzeniu własnej strony oraz zamieszczać niezbędne do tego pliki, czemu mam rozpisywać 100 paragrafów skoro mogę napisać dwa najważniejsze punkty?

Okey, mogę regulamin poprawić tylko nie wiem czy ma to ręce i nogi.

 

Edit: Regulamin został poprawiony.

Edit 2: dodano politykę prywatności, przekierowanie dostępne w loginboxie. Można także przeczytać ten dokument w dokumentach pomocy, dostępnych w zakładce "Pomoc". Jest on zlokalizowany w kategorii numer 3 [Ostatniej]

Edit 3: Poprawiono logo.

Edit 4: Spolszczono 97% stylu, jeśli znajdziecie jakiś błąd - piszcie w tym temacie bądź na forum.

Edit 5: dodano shoutbox + detektor rejestracji multikont.

Edit 6: Certyfikat SSL jest w trakcie instalacji, jutro forum będzie zabezpieczone.

Edit 7: Usunięto zbędną grafike, zbędne podświetlenia w grupach.

Edit 8: Dodano w profilu użytkownika możliwość wyboru aktualnie używanego skryptu. Pomoże to innym w identyfikacji problemu.

Edytowano przez Twój-Support.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle:) niektórzy dopieszczają swoje strony w nieskończoność zapominając o tym, że nawet najpiękniejszy baner nie zwróci niczyjej uwagi jak będzie postawiony w lesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×