Skocz do zawartości
Mati010

Graph4fun - portfolio

Polecane posty

Witajcie, chciałbym pokazać wam do oceny moją stronę z portfolio. Chciałbym wiedzieć czy ogólnie stronka jest czytelna dla was oraz co zmienić/poprawić jeżeli trzeba.

 

http://Graph4fun.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zjeżdżam na dół, to gdzieś mniej więcej w środku na czarnym tle jest dział z przykładowymi stronami. Problem w tym, że nie wyświetlają się od razu. Trzeba najechać na tło, żeby pokazał się screen strony. Jest to całkowicie niefunkcjonalne.

Teraz widać jedynie duży czarny prostokąt i dopiero jak gdzieś na niego się najedzie myszką, pokazuje się jedna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przed najechaniem powinny być jaśniejsze.
Wczytuj "najechane" zdjęcia wcześniej, żeby nie robiło się to na żywo, w trakcie najeżdżania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że poprawione już :) Stronka fajna, tylko mam trochę problem z tym, że coraz więcej pojawia się takich w sieci. Podobny schemat widziałem już u kilku firm. Dobór kolorów OK, tylko też rozjaśniłbym trochę ten fragment z Twoimi pracami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny flat design, ale tego typu strony już są od dawna, najlepiej postawić na coś innowacyjnego i indywidualnego.

 

Do tego trochę słabo z informacją, gdy wyślemy wiadomość w formularzu, trzeba zjechać na dół, by się dowiedzieć czy wysłano - do tego wysyła pusty formularz. Realizacje niewidoczne, najechałem na nie przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×